Szukaj...

CLJ U-17. Porażka z Koroną Kielce. Zapowiedź i podsumowanie.

Email Drukuj PDF

alt

W II kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17 zawodnicy trenera Marcina Zakrzewskiego podejmować będą przy Al. Zygmuntowskich kielecką Koronę.

alt

0:4 (0:1) alt

BKS: Kot – Gontarz, Pytka-Wasil, Pluta (65 Krzyziński), Piotrowski (51 Szady), Martyna (68 Wermiński), Zdunek, Wacławek, Kobus, Śliwa (63 Janiszek), Dike (58 Wójtowicz)

Zapowiedź:

W I kolejce nasz sobotni rywal pokonał u siebie pewnie Cracovię Kraków 4:0. Wierzymy, iż nasi zawodnicy zapomnieli o nieudanej inaguracji i zagrają conajmniej jak podczas piewszej połowy meczu otwarcia z Motorem Lublin. Przed juniorami bez wątpienia trudne zadanie, bo Korona uchodzi za jednego z faworytów naszej grupy.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków, w tym szczególnie poszczególne roczniki szkoleniowe do wsparcia dopingiem naszej drużyny.

Podsumowanie:

Zgodnie z przypuszczeniami Korona Kielce okazała się wymagającym rywalem i wywiozła w II kolejce CLJ U-17 komplet punktów z Lublina. Nasi piłkarze podobnie jak w spotkaniu inauguracyjnym lepiej zaprezentowali się w pierwszych 40 minutach, w końcówce nie wykorzystując rzutu karnego. W drugiej odsłonie, w której za dwie żółte kartki został usunięty z boiska Bruno Wacławek kielczanie zdobyli trzy bramki. Dla naszych juniorów należą się brawa za walkę, wbrew wynikowi spotkanie wyglądało z naszej strony lepiej niż z Motorem sprzed tygodnia.

Ciągle się uczymy tej ligi i doświadczenia z początku są trudne. Punktów musimy szukać w innych meczach.

W najbliższej kolejce wyjeżdżamy do Krakowa na spotkanie z Akademią Piłkarską 21.

Wyniki i tabela CLJ U-17 gr. D (źródło: 90minut.pl)