Szukaj...

Kolejka (07-08.04.) - ZAPOWIEDŹ, WYNIKI, PODSUMOWANIE

Email Drukuj PDF

alt

Ze zmiennym szczęściem grały nasze 4 zespoły podczas weekendu. W sobotę doznaliśmy dwóch porażek. Lepsze nastroje zapanowały w niedzielę, kiedy odnieśliśmy dwa zwycięstwa.

PODSUMOWANIE:

W sobotę przy Balladyny podopieczni Łukasza Pilipczaka i Marcina Dalentki z rocz. 2007 prowadzili zasłużenie do przerwy ze starszymi o rok kolegami z Sygnału Lublin. W drugiej połowie drużyna z Zemborzyckiej wzięła się do pracy i w końcówce rozstrzygnęła losy spotkania na swoją korzyść.

Na Arenie Lublin drugiej porażki w grupie mistrzowskiej trampkarzy starszych doznali podopieczni Patryka Niezbeckiego. Twardo i zdecydowanie grający Górnik Łęczna objął prowadzenie na początku spotkania. Nasza drużyna próbowała zmienić losy meczu, niestety w drugiej połowie nararzając sie na kontry łęcznian. Po jednej z takich akcji Górnik podwyższył wynik spotkania.

W niedzielę nastroje poprawili nam juniorzy młodsi Marcina Zakrzewskiego i Jakuba Lewkowicza gromiąc 8:0 Ładę Biłgoraj. Wynik mówi wszystko, przewaga BKS-u nie podlegała dyskusji. Po juniorach na murawę ze sztuczną trawą lubelskiej Areny wybiegli trampkarze młodsi. Zawodnicy Cezarego Guściory szybko objęli prowadzenie z Górnikiem Łęczna i pomimo przewagi przy przeciętnej grze nie potrafili zdobyć kolejnych bramek.

SOBOTA

XII kolejka. LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH gr.1

BKS Lublin - SMKS SYGNAŁ Lublin 4:5 (2:0)

III kolejka. LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH gr. mistrzowska

BKS Lublin - GKS GÓRNIK Łęczna 0:2 (0:1)

NIEDZIELA

III kolejka. I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH gr. mistrzowska

BKS Lublin - ŁADA 1945 Biłgoraj 8:0 (4:0)

Bramki: Dike x2, Wacławek x2, Gontarz, Kobus, Pytka, Szady

Skrót ZOBACZ

III kolejka. LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH gr. mistrzowska

BKS Lublin - GKS GÓRNIK Łęczna 1:0 (1:0)

Bramka: Pytka

alt

W najbliższy weekend zagra 4 naszych drużyn walczących o punkty ligowe. Nie zobaczymy obu zespołów młodzików występujących w lidze wojewódzkiej. Nasi rywale zza miedzy - Widok Lublin, którzy mieli pełnić rolę gospodarzy w tych spotkaniach poprosili o przełożenie meczy na inny termin.

Jako pierwsi na murawę wybiegną najmłodsi ligowcy z rocz. 2007. W inaugurującym spotkaniu rundy wiosennej przy Balladyny podejmą starszych o rok rywali z Sygnału Lublin. W sobotę zobaczymy jeszcze trampkarzy starszych (2003). Na lubelskiej Arenie w ciekawie zapowiadającym się spotkaniu będą podejmować Górnika Łęczna. Trampkarze młodsi po udanym starcie rundy rewanżowej podejmować będą na Arenie łęcznian w niedzielę. Również w niedzielę zobaczymy juniorów młodszych, którzy udanie wystartowali wiosną mając za sobą dwa przekonywujące zwycięstwa. Tym razem przy Stadionowej sprawdzą formę Łady 1945 Biłgoraj.