• BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

Ligowe granie 22/23.09. - PODSUMOWANIE, WYNIKI, FOTORELACJA

Email Drukuj PDF

 alt

 

Za nami kolejny weekend, w którym oprócz juniorów grała piątka naszych drużyn klubowych o punkty ligowe. Bilans naszych ligowców to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka oraz 20 zdobytych bramek przy tylko 3 straconych.

 

Podsumowanie:

Trampkarze na rundę rewanżową wrócili do Pszczelej Woli. Na początek gościliśmy solidny AMSPN Hetman Zamość. W pojedynku trampkarzy starszych obejrzeliśmy dwie różne połowy. Pierwsza odsłona należała do naszego zespołu. Przy większej skuteczności mogliśmy to spotkanie rozstrzygnąć w pierwszej połowie. Druga część to przewaga zespołu z Zamościa, który doprowadził do wyrównania i był groźniejszy w swoich poczynaniach boiskowych. Nasz zespół praktycznie nie potrafił wypracować sobie sytuacji bramkowej.

Zdecydowanie skuteczniejsi byli trampkarze młodsi, którzy rozgromili zamościan. Wynik mówi sam za siebie, ale nie było to szczególnie porywające spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Brakowało dłuższego utrzymywania się przy piłce i akcji oskrzydlających. Często szczególnie w pierwszej połowie nasi piłkarze próbowali środkiem sforsować obronę gości. W drugiej części gra zespołu wyglądała lepiej. W sumie pewne i zasłużone zwycięstwo.

Młodzicy starsi ze spotkania na szczycie w Hrubieszowie z miejscową Unią wrócili z tarczą. Pewnie i wysoko pokonali miejscowych. Tym samym samodzielnie objęli prowadzenie w ligowej stawce.

Brakuje szczęścia i skuteczności młodzikom młodszym. Pomimo przewagi i wielu sytuacji z naszej strony ulegliśmy na wyjeździe OSiR-owi Biłgoraj. Nie udało się wykorzystać również rzutu karnego na początku drugiej połowy.

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy klubowy rocz. 2008. Nasi najmłodsi ligowcy tym razem zdecydowanie przy Rusałce pokonali lubelski Motor.

 Wyniki:

 

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY grupa 2

 

 

Starsi (2004): BKS Lublin - AMSPN HETAMN Zamość 1:1 (1:0)

Bramka: Szabłowski

FOTORELACJA

autorstwa Magdaleny Gromysz

 

Młodsi (2005): BKS Lublin - AMSPN HETAMN Zamość  8:0 (3:0)

Bramki: Welter 2, Filozof 2, Gęca 2, Kowal, Gieroba

 

FOTORELACJA

 autorstwa Magdaleny Gromysz

 


LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW grupa 1

 

 

Starsi (2006): MKS UNIA Hrubieszów - BKS Lublin  1:6 (1:1)  

Bramki: Gieroba 2, Mulawa 2, Mazur, Koziej

 

Młodsi (2007): OSiR Biłgoraj - BKS Lublin 1:0 (1:0)

 

 


LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH grupa 2

 

MOTOR Lublin - BKS Lublin  0:5 (0:2)

Bramki: Tama 2, Żeleźnik, Sobczyk, Czochra

 

 

alt

 

TABELE LIGOWE ZOBACZ

 


 

 Zapowiedź:

 

Przed nami weekend podczas, którego oprócz meczu juniorów emocjonować się będziemy występami naszej pozostałej piątki ligowej. Trampkarze na mecze rewanżowe wracają do Pszczelej Woli. W niedzielę czeka ich pojedynek z wymagającym i trudnym rywalem AMSPN Hetman Zamość. Młodzicy o punkty będą walczyć w delegacji. Szczególnie ciekawie zapowiada się pojedynej młodzików starszych (2006) z hrubieszowską Unią. Oba zespoły z dorobkiem 10 punktów przewodzą ligowej stawce. Młodzicy młodsi (2007) zmierzą się w Biłgoraju z miejscowym OSiRem. Grupa klubowego rocznika 2007 jest bardzo wyrównana i w tym przypadku zanosi się na wyrównany pojedynek, w którym trudno wskazać faworyta. Niepokonany rocznik 2008 w spotkaniu derbowym zmierzy sie przy Rusałce z Motorem Lublin.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Logo BeKSa CUP - Turnieje Piłkarskie - male

1% dla BKS

Klub 30

Partner Jaga

Ligowe granie

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

 • Sponsorzy

 

  
       

              

 

              

 

 • Partnerzy

 

            

 

 

 

SOCIAL MEDIA

 

       

 

 

 

 

 

 

BKS_logotyp

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie

ul. Filaretów 44 lok. 19

20-609 Lublin

tel. fax: (81) 524 22 00

e-mail: bkslublin@o2.pl

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS