• BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

Mieli w sercu BKS. Nie ma już ich z nami.

Email Drukuj PDF

alt 

 

Dzień Wszystkich Świętych to czas zadumy oraz dzień, w którym wspominamy tych, których już nie ma z nami. W naszej społeczności pamiętamy o ludziach, którzy mieli BKS w sercu. Odeszli za wcześnie. Wspominamy ich:

 

 

Śp. Mieczysław Kieroń - długoletni działacz sportowy i wychowawca młodzieży, w tym również w naszym klubie. Pracował w Oddziale Wojewódzkim Szkolnego Związku Sportowego oraz jako wiceprezes do spraw młodzieży Lubelskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wielokrotnie odznaczany. Odszedł w 1998 r. w wieku 57 lat. Nieprzerwanie od 19 lat klub organizuje memoriał piłkarski poświęcony jego pamięci.

 

Śp. Zdzisław Reszko - niemal od początku istnienia klubu pełnił z wielkim oddaniem rolę gospodarza obiektu. Oszedł od nas 24.02.2006 r.

 

Śp. Edmund Kamiński - były członek zarządu, wielki sympatyk klubu. Wspólnie z żoną, która była również wiceprezesem zarządu wspierali klub w jego działaniach. Często gościł na meczach drużyny seniorów. Odszedł od nas 25.08.2008 r.

 

Śp. Jerzy Stoma - wielki sympatyk i przyjaciel lubelskiej piłki. Były sponsor klubu. W jego sercu były dwa ukochane kluby - BKS Lublin i UKS Widok Lublin. Wielki orędownik współpracy obu klubów, do której pomimo startu ostatecznie nie doszło. Do końca pomagał naszemu klubowi w znalezieniu, możliwości powstania potrzebnej bazy sportowej. Ostatnie pożegnanie odbyło się 20.04.2018 r.

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Logo BeKSa CUP - Turnieje Piłkarskie - male

1% dla BKS

Klub 30

Partner Jaga

Ligowe granie

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

 • Sponsorzy

 

  
       

              

 

              

 

 • Partnerzy

 

            

 

 

 

SOCIAL MEDIA

 

       

 

 

 

 

 

 

BKS_logotyp

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie

ul. Filaretów 44 lok. 19

20-609 Lublin

tel. fax: (81) 524 22 00

e-mail: bkslublin@o2.pl

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS