Szukaj...

Zostajemy na wiosnę w CLJ U-17. BRAWO DRUŻYNA! BRAWO TRENERZY!

Email Drukuj PDF

alt

Dzisiejszą wyjazdową wygraną 1:0 ze Stalą w Mielcu zapewniliśmy sobie pozostanie w Centralnej Lidze Juniorów U-17 na rundę wiosenną. To bardzo duży sukces naszej drużyny. Wielkie gratulacje dla naszych dzielnych piłkarzy i ich sztabu trenerskiego.

Do Mielca wyjeżdzaliśmy pewni obaw. Z różnych powodów zabrakło dwóch czołowych zawodników Grzegorza Martyny i Tomasza Pluty. Pomimo tego determinacja drużyny przyniosła kolejne bezcenne 3 punkty. Bramkę na wagę 3 punktów na początku drugiej odsłony zdobył Janek Wójcik.