• BKS
  • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

Barażowa porażka trampkarzy po rzutach karnych z Górnikiem Łęczna. PODSUMOWANIE i FOTORELACJA.

Email Drukuj PDF

alt

W sobotę na bocznym boisku Areny Lublin byliśmy świadkami wielkich emocji piłkarskich. Przy bardzo licznie zgromadzonej publiczności nasi trampkarze starsi (2004) stoczyli z Górnikem Łęczna bój o prawo dalszej gry o CLJ U-15. Po regulaminowym czasie gry i dogrywce był remis 2:2. W serii rzutów karnych, która zawsze jest swego rodzaju loterią szczęście uśmiechnęło się do łęcznian, którzy wygrali ją 6:5.

Po pierwszym minutach wzajemnego rozpoznania do głosu doszli nasi zawodnicy. W 11 min. po ładnej zespołowej akcji na prowadzenie po strzale głową wyprowadził nas Karol Zarzeczny. Po kolejnych 10 minutach prowadzenie podwyższył Igor Pytka.

alt

Wydawało się, iż mamy mecz pod kontrolą. Niestety odpowiedź Górnika była natychmiastowa. Łęcznianie po naszych błędach doprowadzili do wyrównania i wydawało się, iż pójdą za ciosem. Wynik nie uległ już zmianie do końca regulaminowych 70 minut. Druga odsłona toczyła się się przy naszej przewadze ale brakowało wykończenia i skuteczności pod bramką łęcznian. Górnicy nastawili sie na granie z kontry licząc na szybkość swojego zawodnika z nr 11. W dogrywce pomimo prób z obu stron wynik nie uległ zmianie. Do rozstrzygnięcia potrzebne były rzurty karne. Po ośmiu seriach górnicy byli skuteczniejsi wygrywając tą swoistą loterię 6:5.

alt

Gratulujemy rywalowi wygranej i awansu do baraży z Orlętami Kielce.

Naszym zawodnikom należą się ogromne słowa podziękowania za ambicję i walkę do końca. Kolejne podziękowania kierujemy do bardzo licznie przybyłych naszych kibiców, którzy do końca wierzyli w naszą wygraną.

Baraż CLJ U-15: BKS Lublin - GÓRNIK Łęczna S.A.  2:2 (2:2) po dogr. karne 5:6

Bramki: Zarzeczny, Pytka