• BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

Podsumowanie kolejki (10.11.) - WYNIKI, FOTORELACJA

Email Drukuj PDF

alt

 

Za nami dwa sobotnie spotkania naszych drużyn ligowych. Bilans tych potyczek to wygrana i remis.

 

Cenny punkt w Rzeszowie wywalczyli juniorzy po remisie 2:2 z Resovią. Było to siódme spotkanie naszej najstarszej drużyny w CLJ U-17 bez porażki. Za tydzień czeka nas ostatnie spotkanie jesieni na szczeblu centralnym. Nasi juniorzy będą mieli o co walczyć, w przypadku wygranej wskoczą na III miejsce.

 

 

CLJ U-17: RESOVIA Rzeszów - BKS Lublin 2:2 (1:1)

Bramki: Szady, Małunow

 


 

Pewne i wysokie zwycięstwo odniósł rocznik 2008. W ostatnim meczu w tym roku przy Balladyny pokonali II zespół lubelskiego Sygnału. Nasi najmłodsi ligowcy zimę spędzą w fotelu lidera z przewagą 6 punktów nad drugim Górnikiem Łęczna. 

 

LLMMł.: BKS Lublin - SYGNAŁ Lublin 16:1 (10:0)

 

 

FOTORELACJA

  


 

Tak zapowiadaliśmy oba spotkania:

 

 

W najbliższą sobotę o punkty ligowe zagra już tylko dwójka naszych drużyn ligowych. Pozostałe drużyny zakończyły zmagania w rundzie jesiennej. 

 

 

Juniorzy swój plan minimum na tą rundę wypełnili tydzień temu. Teraz bez presji w CLJ U-17 zagrają na wyjeździe z wiceliderem Resovią Rzeszów. Liczymy na udany rewanż juniorów po porażce w Lublinie 0:2. Nasi piłkarze zechcą powalczyć do końca o jak najlepsze miejsce na zakończenie rundy.

 

 

Zaległym spotkaniem z lubelskim Sygnałem pierwszą rundę zakończą młodzi piłkarze z rocz. 2008. Będzie to pożeganie jesieni przy Balladyny. Nasza drużyna już wcześniej zapewniła sobie I miejsce na półmetku rozgrywek.

 

 

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA NASZYM ZESPOŁOM

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Logo BeKSa CUP - Turnieje Piłkarskie - male

1% dla BKS

Klub 30

Partner Jaga

Ligowe granie

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

 • Sponsorzy

 

  
       

              

 

              

 

 • Partnerzy

 

            

 

 

 

SOCIAL MEDIA

 

       

 

 

 

 

 

 

BKS_logotyp

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie

ul. Filaretów 44 lok. 19

20-609 Lublin

tel. fax: (81) 524 22 00

e-mail: bkslublin@o2.pl

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS