• BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

Dziękujemy za udaną rundę jesienną - PODSUMOWANIE

Email Drukuj PDF

alt

 

Za nami bardzo udana runda jesienna sezonu mistrzowskiego 2018/2019. Dziękujemy naszym zespołom za walkę i osiągnięte wyniki w pierwszej części sezonu.

 

Poniżej podsumowanie i opinie trenerów:

Szóstka naszych drużyn grających o punkty ligowe dostarczyła nam mnóstwo pozytywnych emocji sportowych.

 

Juniorzy zapewnili sobie dalszą rywalizację w CLJ U-17 w rundzie wiosennej. Oba zespoły trampkarzy dominowały zdecydowanie w swoich grupach awansując z I miejsc do grup mistrzowskich. Rocznik 2004 dzielnie walczył w barażu z Górnikiem Łęczna ulegając po dramatycznej serii rzutów karnych. Młodzicy starsi (2006) pewnie wygrali swoją grupę w lidze wojewódzkiej i awansowali na wiosnę do grupy złotej. Młodzicy młodsi zagrają w grupie srebnej. Stawiający swoje pierwsze kroki ligowe najmłodsi nasi piłkarze z rocz. 2008 spędzą zimę w fotelu lidera gr. 2 lubelskiej ligi młodzików młodszych.

 


 U-17 (rocz. 2002/2003) - V miejsce, zapewniony udział w rundzie wiosennej

Centralna Liga Juniorów U-17

 

 

Trener Marcin Zakrzewski: Zespół ostatecznie zajął 5 miejsce  co zapewniło utrzymanie i grę na wiosnę w CLJ U-17. Cieszyć może fakt, że przez 7 kolejek byliśmy zespołem niepokonanym w tak doborowym towarzystwie. Cała drużyna ciężko zapracowała na sukces. Stanowiliśmy kolektyw dobrze zorganizowany, który szanuje się nawzajem i lubi ze sobą spędzać czas co widać po atmosferze jaka panuje w zespole. Uważam, że kluczem dobrego wyniku był cały zespół chociaż wspomnieć należy o naszym napastniku Rafale Szadym zdobywcy 7 bramek, który mimo różnych problemów zdrowotnych był z zespołem i strzelił wiele ważnych bramek.

 


U-15 (rocz. 2004) - I miejsce i awans do grupy mistrzowskiej

Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych gr. 2

 

Trener Cezary Guściora: Chłopcy zaprezentowali się pozytywnie w rundzie jesiennej rozgrywek trampkarza starszego, chociaż dobre mecze przeplataliśmy słabszymi występami. Trudno ocenić rozgrywki kiedy z jednej strony w lidze remisujemy tylko jeden mecz a pozostałe wygrywamy, a z drugiej cel jaki sobie postawiliśmy - awans do Centralnej Ligi U -15 nie został osiągnięty. Największym problemem była motywacja i koncentracja, szczególnie ze słabszymi przeciwnikami. Cieszy gra w obronie całego zespołu (były mecze gdy przeciwnik nie oddał strzału na naszą bramkę), natomiast mimo strzelonych prawie 80 goli jest sporo mankamentów w grze ofensywnej. Mimo tego na listę strzelców wpisało się aż 20 zawodników.
Czołówka strzelców bramek:
Pytka Igor 15
Łakomy Szymon 10
Pluta Arek 8
Zarzeczny Karol 5
Namięta Przemek 5
Kolasa Jakub 5

 


U-14 (rocz. 2005) - I miejsce i awans do grupy mistrzowskiej

Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych gr. 2

 

Trener Przemysław Szymczak: Rundę jesienną sezonu 2018/2019 w trampkarzach młodszych uważam za bardzo udaną. Możemy narzekać na bardzo słaby poziom rozgrywek, ale trzeba też dostrzec wiele pozytywów w naszym zespole. Po pierwsze i najważniejsze - moim zdaniem, każdy z zawodników zrobił widoczny postęp  w swoich umiejętnościach, a co za tym idzie, wartość całej drużyny jest na znacznie wyższym poziomie niż pół roku temu. Po drugie - udało się bardzo płynnie przejść z "małych" bramek, placów do rywalizacji  oraz gry po dziewięciu na pełnowymiarowe boiska i bramki. A to wcale nie jest takie proste, co widać było u większości drużyn. Po trzecie - kilku zawodników jest stałymi reprezentantami kadry województwa i odgrywa w niej znaczące role, a kilku następnych jest w kręgu zainteresowań trenerów reprezentacji. Wiodący zawodnicy z rocznika 2005 wielokrotnie występowali w rozgrywkach trampkarzy starszych pomagając swoim starszym kolegom w walce o awans do CLJ U15. To tylko świadczy o jakości zawodników i prawidłowym rozwoju piłkarskim. I po czwarte - nie ważne jaki to poziom rozgrywek - wygrać 13 spotkań z rzędu strzelając w nich 99 bramek i tracąc tylko 7 jest wielkim wyczynem! ( przepraszamy rodziców za brak tej setnej bramki... mamy nadzieję, że będzie można wykorzystać przygotowany transparent w przyszłości...)

Co do przyszłej rundy.. Mam nadzieję, ze w grupie mistrzowskiej będziemy walczyć o zwycięstwo w lidze, ale najważniejszy jest ciągły, systematyczny indywidualny rozwój zawodników. Priorytetem powinna być też walka rocznika 2004 o grę w CLJ U15 w przyszłym sezonie. Myślę, że kilku moich zawodników znacznie się przyczyni do tego sukcesu. Mamy w planach obóz zimowy w Krasnymstawie, kilka ciekawych sparingów. Jeżeli wszyscy będą zdrowi i z takim samym zapałem podchodzić do pracy na wiosnę, jak robili to jesienią, to jestem spokojny o los tej drużyny.

 


U-13 (rocz. 2006) - I miejsce i awans do grupy złotej

Liga Wojewódzka Młodzików Starszych gr. 1

 

Trener Marcin Zakrzewski: Zespół zajął I miejsce w grupie po rozegranych 10 meczach bez porażki. Grupa chłopców pełna zaangażowania, pracowita i bardzo koleżeńska. Trzeba zaznaczyć że w zespole jest kilku chłopców z rocznika 2007, którzy regularnie występują w meczach mistrzowskich jak Staś Gieroba, Patryk Mazur, Sebastian Koziej, Michał Walczyk czy Natan Borkowski.
O sile zespołu stanowi kolektyw i dobra atmosfera panująca w zespole. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół jednak nie można pominąć faktu dobrej dyspozycji napastników Staś Gieroba 22 bramki, Łukasz Mulawa 17 bramek.

 


U-12 (rocz. 2007) - V miejsce i awans do grupy srebnej

Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych gr. 1

 

Trener Łukasz Pilipczak: Oceniając miejsce w tabeli z pewnością pozostaje duży niedosyt. Drużyna zajęła 5 miejsce zdobywając tyle samo punktów co zespoły Niedźwiadka Chełm oraz OSiRu Biłgoraj. Pozytywem jest fakt, iż nasz zespół stracił najmniej - 9 bramek w naszej grupie i był drugim zespołem z najlepszą defensywą wśród wszystkich 18 zespołów. Zdobywając 23 bramki statystycznie byliśmy drugą drużyną w grupie z największą ilością zdobytych bramek. W meczach mistrzowskich wystąpiło łącznie 25 zawodników. Biorąc pod uwagę aspekt sportowy rundę można śmiało podsumować pozytywnie. Ciężar strzelania bramek podzielił się na 9 zawodników co jest wykładnią gry zespołowej charakteryzującej naszą drużynę. Natomiast asysty zapisało na swoim koncie aż 10 zawodników co jest dowodem wszechstronnych zdolności dużej grupy zawodników. Dużym wsparciem drużyny bez wątpienia okazali się Sebatian Koziej, Piotr Niedzielski, Michał Walczyk, Kacper Bochra oraz Natan Borkowski. Bardzo wysoka frekwencja na zajęciach i zaanagażowanie zawodników pozwala pozytywnie patrzeć na przyszłość naszego zespołu. Plusem także jest fakt, iż Krzysztof Stankiewicz postanowił ponownie spróbować swoich sił jako bramkarz co daje drużynie dużo większy komfort i stabilizację obsady pozycji bramkarza. W drużynie jest sportowa rywalizacja, która powoduje, iż zawodnicy podnoszą swoje umiejętności piłkarskie.

 

 

 


 U-11 (rocz. 2008) - I miejsce 

Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. 2

 

Trener Patryk Niezbecki: Rundę jesienną począwszy od przygotowań i obozu w Międzybrodziu Bialskim oceniam za udaną zarówno pod kątem szkoleniowym jak i sportowym. Był to debiut zespołu w dziewięcioosobowej, ligowej piłce i wypadł bardzo solidnie. Drużyna poznała elementy techniczno-taktyczne, które miały pozytywny wpływ na postęp i sposób gry całego zespołu. Co cieszy najbardziej dostrzegam indywidualny rozwój zawodników, który na tym etapie jest dla nas najważniejszy.
Najbliższe plany to udział w eliminacjach do Pucharu Prezesa PZPN, które odbędą się 1 grudnia. Z pokorą i zaangażowaniem uczymy się dalej.

 


 PODSUMOWANIE STATYSTYCZNE 

 

alt

 

 

 


 

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Logo BeKSa CUP - Turnieje Piłkarskie - male

1% dla BKS

Klub 30

Partner Jaga

Ligowe granie

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

 • Sponsorzy

 

  
       

              

 

              

 

 • Partnerzy

 

            

 

 

 

SOCIAL MEDIA

 

       

 

 

 

 

 

 

BKS_logotyp

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie

ul. Filaretów 44 lok. 19

20-609 Lublin

tel. fax: (81) 524 22 00

e-mail: bkslublin@o2.pl

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS