• BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA 2018 ROKU - podsumowanie

Email Drukuj PDF

alt

Koniec roku sprzyja wszelkiego rodzaju podsumowaniom. 2018 rok był bardzo bogaty pod względem sportowo-organizacyjnym w klubie. Poniżej prezentujemy naszym zdaniem najważniejsze wydarzenia kończącego się roku:

10. JUBILEUSZOWY ODCINEK BEKSA VLOG

We wrześniu obejrzeliśmy już 50 odcinek BeKSa Vloga podsumowującego w pełni sezonu najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia w klubie. Prowadzi go przy coraz lepszej współpracy z Rodzicami członek zarządu Przemysław Jaśkiewicz. Brawo Przemku!

alt

9. DEBIUT OBIEKTU W PSZCZELEJ WOLI

W maju debiutowaliśmy wygranymi meczami trampkarzy z łukowskimi Orlętami na wynajmowanym obiekcie Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli. Chociaż logistyka sprawia nam trochę kłopotów to przychylność Dyrekcji Szkoły i sam estetyczny obiekt sprawia, iż zostajemy w Pszczelej Woli na 2019 rok.

altalt

8. GRALIŚMY W DOBOROWEJ OBSADZIE W FINAŁACH JAGA CUP

i O PUCHAR PREZESA PZPN

Czy gdyby nie tak zarzucane nam partnerstwo z Jagiellonia Białystok mielibyśmy szanse mierzyć swoje siły z takimi doborowymi przeciwnikami. Z końcem maja klubowy rocz. 2008 rywalizował w doborowej stawce finałów JAGA CUP w Białymstoku mając za przeciwników najlepsze akademie piłkarskie w Polce i uznanych rywali zza granicy. Rocznik 2006 pomimo zakończenia rywalizacji na fazie grupowej przeżył wspaniałą przygodę w Finałach o Puchar Prezesa PZPN w kat. U-12 w Warszawie. Bezcenne doświadczenia, które będą procentować w przyszłości.

altalt

7. VI EDYCJA LETNIEJ BEKSA CUP

W maju i czerwcu organizowaliśmy 4 turnieje VI edycji Letniej BeKSa CUP z udziałem ponad 600 młodych adeptów piłkarskich. Wielki turniej małych piłkarzy wypiera zimową edycję i staje się główną pozycja w kalendarzu imprez klubowych.

altalt

6. ZAKOŃCZENIE UDANEGO SEZONU 2017/2018

23 czerwca tradycyjnie podsumowaliśmy uroczyście kolejny sezon mistrzowski. Pomimo, iż pogoda nie do końca dopisała długo świętowaliśmy zakończenie udanego sezonu snując ambitne plany na przyszły.

altalt

5. DRAMATYCZNY BARAŻ Z GÓRNIKIEM ŁĘCZNA O PRAWO DALSZEJ GRY O CLJ U-15

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i przerosło nasze oczekiwana. Trybuny bocznego boiska Areny Lublin były wypełnione po brzegi. Zagrały drużyny, które jesienią zdecydowanie dominowały w swoich grupach i potwierdziły to na murawie tworząc dobre i dramatyczne widowisko. Pomimo przewagi naszego zespołu U-15 nie potrafiliśmy zadać decydującego ciosu. W serii rzutów karnych szczęście uśmiechnęło się do łęcznian, którzy jak się później okazało awansowali do CLJ U-15.

alt

4. KOLEJNY TRYUMF ROCZ. 2008 W ROZGRYWKACH DEICHMANN

Klubowy rocz. 2008 dokonał rzeczy wydawałoby się nie możliwej. W emocjonującym Finale Miejskim DEICHMANNA pokonał o rok starszych rywali z Górnika Łęczna. Tym samym nasza eksportowa drużyna po raz drugi z rzędu zdobyła przepustkę do Finału Ogólnopolskiego w Wałbrzychu. Warto podkreślić, iż był to kolejny bogaty w turnieje rok naszych młodych piłkarzy z rocz. 2008. Z powodzeniem grali m.in. w turnieju zagranicznym w Verl CUP, BENIAMINEK Krosno CUP czy API CUP w Zakopanem.

alt

3. XX JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ IM. M. KIERONIA

Sztandarowa impreza klubowa organizowana nieprzerwanie od 20 lat poświęcona pamięci Mieczysława Kieronia - zasłużonego działacza i wychowawcy młodzieży lubelskich klubów. Jubileuszową edycję uczciliśmy w gościnnej Hali Sportowo-Rekreacyjnej w Wilkołazie zwycięstwem klubowej drużyny rocz. 2009.

alt

2. POWSTANIE OŚWIETLENIA BOISKA PRZY BALLADYNY

Data 8 lutego 2018 roku przechodzi do historii klubu. Wtedy oficjalnie rozbłysło po raz pierwszy oświetlenie boiska klubowego przy Balladyny. Długo oczekiwana inwestycja przez społeczność klubową została w całości wykonana ze środków własnych klubu dzięki wpłatom członków, wpływom z 1% podatku i poczynionym oszczędnościom w budżecie klubu.

alt

1. AWANS DO CLJ U-17 I BARDZO DOBRA POSTAWA W RUNDZIE JESIENNEJ

Po wygraniu grupy mistrzowskiej Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych nasza najstarsza ekipa przystąpiła w czerwcu do baraży o prawo gry w nowym sezonie w CLJ U-17. Los skojarzył nas z solidnym zespołem Stali Stalowa Wola. Dobrze przygotowany, zdeterminowany i skuteczny nasz zespół pokonał w pierwszym starciu Stalówkę 4:0. W rewanżu Stal wygrała 2:1, ale to my mogliśmy się cieszyć z upragnionego awansu.

altalt

 

alt

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Logo BeKSa CUP - Turnieje Piłkarskie - male

1% dla BKS

Klub 30

Partner Jaga

Ligowe granie

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

 • Sponsorzy

 

  
       

              

 

              

 

 • Partnerzy

 

            

 

 

 

SOCIAL MEDIA

 

       

 

 

 

 

 

 

BKS_logotyp

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie

ul. Filaretów 44 lok. 19

20-609 Lublin

tel. fax: (81) 524 22 00

e-mail: bkslublin@o2.pl

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS