Szukaj...

Wyjazdowy remis na otwarcie CLJ U-17 z Cracovią

Email Drukuj PDF

alt

Punkt z inauguracji CLJ U-17 przywieźli z Krakowa juniorzy. Po emocjonującym spotkaniu zremisowali 3:3 z Cracovią pomimo, iż do przerwy prowadzili 3:0.

Spotkanie miało dwa oblicza. Pierwsza odsłona to bardzo dobra gra naszego zespołu potwierdzona trzema zdobytymi bramkami. Prowadzenie mogło być okazalsze bo nasi zawodnicy mieli okazje na zdobycie kolejnych bramek. W drugiej krakowianie przyśpieszyli grę i wzięli się ostro do odrabiania strat. Groźni byli szczególnie po stałych fragmentach, po których zdobyli dwie bramki. Nasi piłkarze trafili dwa razy do siatki gospodarzy ale w obu przypadkach sędziowie nie uznali bramek.

alt

Po emocjonującym i ciekawym spotkaniu padł remis, z którego czujemy niedosyt zważywszy na pierwszą odsłonę spotkania. Niestety na tym poziomie chcąc punktować w komplecie trzeba grać dwie dobre połowy. Pierwsza połowa pozwala patrzeć z umiarkowanym optymizmem na kolejne czekające nas mecze.

W następnej kolejce ponownie udamy się do Krakowa gdzie zmierzymy się z zespołem Podgórza. Spotkanie zostanie rozegranie 17 marca o godz. 14:00 Kraków-Śródmieście, Jana Pawła II 78.