• BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

Podsumowanie kolejki 13-14.04. FOTORELACJA.

Email Drukuj PDF

alt

Za nami udany weekend z udziałem naszej szóstki ligowej. Tylko juniorzy w CLJ U-17 nie zdołali przywieźć z Kielc punktów. Pozostałe nasze drużyny zanotowały 4 wygrane i 1 remis. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż oprócz juniorów nie straciliśmy żadnej bramki co świadczy o dobrej grze defensywnej naszych zespołów. Łączny bilans bramkowy weekendu przedstawia się bardzo dobrze. Nasze zespoły strzeliły 16 bramek tracąc zaledwie 2.

Po słabszym występie i wobec kłopotów kadrowych juniorzy wrócili na tarczy z Kielc. Przegrany środek pola i tylko dwie bramkowe sytuacje w pierwszej odsłonie meczu to za mało żeby punktować na trudnym terenie Korony Kielce. Przed nami decydujące mecze. Wierzymy, iż przystąpimy do nich zmotywowani i bez kłopotów kadrowych.

W Pszczelej Woli nasze oba zespoły trampkarzy solidarnie wygrały po 4:0. Rocznik 2004 w takim rozmiarze pokonał po szczególnie dobrej drugiej połowie łukowskie Orlęta. Pierwszy wiosenny komplet punktów zainkasował rocznik 2005 strzelając 4 bramki AP TOP-54 Biała Podlaska. Dobra gra cieszy, ale martwią kontuzje Krzysztofa Nieradki i Szymona Gęcy.

Z zainteresowaniem czekaliśmy na wieści z Krasnegostawu gdzie w ramach ligi wojewódzkiej grali  młodzicy. Rocznik 2006 bezbramkowo zremisował z mocnym zespołem Jedynki mając swoje okazje bramkowe na początku drugiej połowy. Pewne i wysokie 6:0 zwycięstwo z rówieśnikami z Krasnegostawu odniósł rocznik 2007, który już zapomniał o inauguracyjnej porażce i gra coraz lepiej i skutecznie.

W niedzielę kolejne zwycięstwo odniósł rocz. 2008. Przy Diamentowej pokonał zasłużenie rywala zza między Widok Lublin 2:0. Grę utrudniała twarda i nie równa murawa co nie pozwoliło w pełni pokazać atutów naszemu najmłodszemu ligowemu zespołowi.

WYNIKI

Centralna Liga Juniorów U-17 gr. D

KORONA Kielce S.A. – BKS Lublin 2:0 (1:0)


Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych gr. mistrzowska

BKS Lublin – ŁKS ORLĘTA Łuków 4:0 (1:0)

Bramki: Szabłowski, Wlaźlik, Pytka, Cyrankiewicz

FOTORELCJA


Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych gr. mistrzowska

BKS Lublin – AP TOP-54 Biała Podlaska 4:0 (2:0)

Bramki: Filozof x2, Kowal x2

FOTORELACJA


Liga Wojewódzka Młodzików Starszych gr. złota

UKS JEDYNKA Krasnystaw - BKS Lublin 0:0


Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych gr. srebna

UKS JEDYNKA Krasnystaw - BKS Lublin 0:6 (0:2)

Bramki: Walczyk x2, Tylus, Grab, Wojcieszyn, Koziej


Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. 2

UKS WIDOK Lublin – BKS Lublin 0:2 (0:1)

Bramki: Czochra x2

FOTORELACJA

DZIEKUJĘMY NASZYM ZAWODNIKOM ZA WALKĘ


TAK ZAPOWIADALIŚMY WEEKEND

Przed nami ciekawa kolejka ligowa z udziałem naszej szóstki drużyn grających o punkty. Czy będzie równie udana jak poprzednia przekonamy się po jej zakończeniu. W roli gospodarzy zagrają tylko trampkarze, pozostałe drużyny udają się w delegacje.

Po ostatnim przełamaniu w CLJ U-17 juniorzy wyjeżdżają na trudny teren do Kielc. Korona aktualnie przewodzi w wyrównanej stawce ligowej. Liczymy na ambitną i dobrą grę naszego zespołu połączoną ze zdobyczą punktową.

W Pszczelej Woli emocjonować się będziemy grą trampkarzy. Drużyna U-15 podejmować będzie zajmujące III miejsce w tabeli łukowskie Orlęta. Trampkarze młodsi (U-14) powalczą o pierwsze punkty wiosenne z AP TOP-54 Biała Podlaska, która podobnie jak nasz zespół jest bez zdobyczy punktowej.

Oba zespoły młodzików zagrają w Krasnystawie. Trudniejsze zadanie czeka drużynę U-13 bo krasnostawianie mają za sobą komplet dwóch wiosennych wygranych. Natomiast zespół U-12 będzie faworytem w pojedynku z Jedynką, która ma na swoim koncie 1 punkt wywalczony po wyjazdowym remisie z Widokiem Lublin.

W niedzielę zobaczymy tylko drużynę U-11 prowadzącą w tabeli gr. 2 lubelskiej ligi młodzików młodszych. W spotkaniu derbowym przy ul. Diamentowej w Lublinie zmierzą się z Widokiem plasującym się na X miejscu.

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Logo BeKSa CUP - Turnieje Piłkarskie - male

1% dla BKS

Klub 30

Partner Jaga

Ligowe granie

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

 • Sponsorzy

 

  
       

              

 

              

 

 • Partnerzy

 

            

 

 

 

SOCIAL MEDIA

 

       

 

 

 

 

 

 

BKS_logotyp

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie

ul. Filaretów 44 lok. 19

20-609 Lublin

tel. fax: (81) 524 22 00

e-mail: bkslublin@o2.pl

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS