• BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

Harmonogram treningów grup szkoleniowych BKS Lublin - Zima 2019/2020

Email Drukuj PDF

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74913039_2320850454709583_4791151368624668672_n.png?_nc_cat=106&_nc_oc=AQkERRzwXenZDdSQPU0V6gjWGr52kJOczVthDkbdhRxjdvnWfTaW-WDl2M1PcmkevNtPC6yVU0sBKAhT2zB42Cwd&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8ef56319e59d970f20a8c93672228952&oe=5E4E66DE

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie informuje, że od 12 listopada 2019 roku wchodzi w życie zimowy harmonogram treningów dla grup szkoleniowych. Prosimy również o dostosowanie się do ważnych zasad dotyczących korzystania z obiektów szkolnych (informacje poniżej).

 

 

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW - ZIMA 2019/2020

(od 12 listopada do końca okresu zimowego)

GRUPA BIAŁA 2007

Poniedziałek 18:30-20:00 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów

Środa 19:45-21:00 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Czwartek 16:30-18:00 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Trener: Łukasz Pilipczak


GRUPA BIAŁA 2008

Wtorek 16:30-18:00 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Środa 18:30-19:45 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Piątek 19:30-21:00 - boisko Orlik SP42 ul. Rycerska (do końca grudnia)

Trener: Patryk Niezbecki


GRUPA BIAŁA 2009

Poniedziałek 17:00-18:30 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów

Wtorek 18:00-19:30 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Czwartek 18:00-19:30 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Trener: Wojciech Leszczyński


GRUPA BIAŁA 2010

Wtorek 20:00-21:30 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów

Czwartek 19:00-20:30 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Trener: Wojciech Kloc


GRUPA BIAŁA 2011 (od 8 listopada)

Wtorek 17:30-19:00 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Piątek 18:30-20:00 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów

Trener: Kamil Młynarski


GRUPA BIAŁA 2012

Poniedziałek 17:30-19:00 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Czwartek 17:30-19:00 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Trener: Kamil Biegaj


GRUPA BIAŁA 2013

Środa 17:30-19:00 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Piątek 17:00-18:30 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Trener: Adrian Kędzierski


GRUPA BIAŁA 2014 (podział na grupy szkoleniowe TUTAJ)

Środa 19:00-20:00 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki

Czwartek 18:00-19:00 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki

Trener: Kamil Biegaj


GRUPA BIAŁA 2015/2016 (podział na grupy szkoleniowe TUTAJ)

Środa 18:00-19:00 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki

Czwartek 17:00-18:00 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki

Trener: Kamil Biegaj


GRUPA NIEBIESKA 2005/2006

Wtorek 19:15-20:30 - sala gimnastyczna SP38 ul. Wołodyjowskiego

Piątek 17:30 - 18:45 - sala gimnastyczna (dolna) SP18 ul. Długosza

Trener: Andrzej Wilczyński


GRUPA NIEBIESKA 2007/2008

Wtorek 18:00-19:15 - sala gimnastyczna SP38 ul. Wołodyjowskiego

Czwartek 18:30-20:00 - sala gimnastyczna Budowlanki Al. Racławickie

Trener: Marcin Dalentka


GRUPA NIEBIESKA 2009 (od 8 listopada)

Wtorek 19:00-20:30 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Piątek 20:00-21:30 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów

Trener: Kamil Młynarski


GRUPA NIEBIESKA 2010

Środa 17:00-18:15 - sala gimnastyczna SP38 ul. Wołodyjowskiego

Piątek 17:30-18:45 - sala gimnastyczna SP3 ul. Balladyny

Trener: Mirosław Hułas


GRUPA NIEBIESKA 2011

Poniedziałek 19:00-20:15 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Środa 17:00-18:15 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów

Trener: Tomasz Maciąg


GRUPA NIEBIESKA 2012

Wtorek 19:00-20:00 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki

Piątek 18:30-20:00 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Trener: Adrian Kędzierski


GRUPA NIEBIESKA 2013

Wtorek 18:00-19:00 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki

Piątek 18:30-20:00 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Trener: Adrian Kędzierski


GRUPA CZERWONA 2009

Środa 18:15-19:30 - sala gimnastyczna SP38 ul. Wołodyjowskiego

Piątek 18:45-20:00 - sala gimnastyczna SP3 ul. Balladyny

Trener: Sławomir Smyl


 

Kilka ważnych zasad dotyczących treningów na salach gimnastycznych:

  • na salach gimnastycznych bez wydzielonych trybun, mogą przebywać tylko i wyłącznie zawodnicy oraz trenerzy BKS Lublin
  • rodzice, którzy czekają na swoje dzieci powinny czekać przed salą gimnastyczną lub w poczekalni szkoły (nie wolno spacerować po szkole!)
  • zawodnicy powinni mieć obuwie zmiennie na nieślizgającej się podeszwie
  • zawodnicy wchodzą na salę wyłącznie w obecności trenerów grupy i za ich przyzwoleniem
  • grupa może zająć tylko jedną szatnię (nie zostawiamy rzeczy w kilku szatniach!)
  • woda/napoje mają być zostawiane poza salą gimnastyczną lub w miejscu wyznaczonym przez trenerów grupy
  • dzieci mogą wychodzić z sali gimnastycznej tylko w czasie przerw wyznaczonych przez trenerów, a także za ich wyraźnym przyzwoleniem (proszę uczulić na to swoje dzieci)
  • rodzice zobligowani są do przywożenia oraz odbierania swoje dzieci o czasie
  • za rzeczy pozostawione w szatni lub na sali gimnastycznej klub nie odpowiada

PROSIMY O DOSTOSOWANIE SIĘ DO POWYŻSZYCH ZASAD

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Logo BeKSa CUP - Turnieje Piłkarskie - male

1% dla BKS

Klub 30

Partner Jaga

Ligowe granie

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

  • Sponsorzy

 

  
       

              

 

              

 

             

 

  • Partnerzy

 

        

 

    

 

SOCIAL MEDIA

 

       

 

 

 

 

 

 

BKS_logotyp

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie

ul. Filaretów 44 lok. 19

20-609 Lublin

tel. fax: (81) 524 22 00

e-mail: bkslublin@o2.pl

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS