• BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
 • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

Mamy Srebrny Certyfikat PZPN !

Email Drukuj PDF

 

 Miło nam poinformować, iż nasz klub w procesie certyfikacji szkółek piłkarskich przez PZPN otrzymał srebrną gwiazdkę.

 

Proces aplikacyjny do innowacyjnego projekt skierowany był do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci i rozpoczął się wiosną tego roku. Po wnikliwej analizie poszczególnych szkółek w obszarze infrastruktury sportowej, programu szkoleniowego i kwalifikacji trenerów oraz liczby drużyn i dzieci Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę szkółek, którym przyznane zostały Certyfikaty PZPN.

 

To dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie konsekwentnej polityki w procesie szkoleniowym prowadzonej od ponad 10 lat. Należy też pamiętać, iż wiąże się to z wymaganiami dla naszego klubu, a głównie wobec trenerów. Pragnę szczególnie podziękować zaangażowanym w proces aplikacyjny członkom zarządu Kamilowi Biegajowi i Leszkowi Wójcikowi oraz trenerom koordynatorom Marcinowi Zakrzewskiemu i Patrykowi Niezbeckiemu – powiedział Prezes Klubu Robert Gromysz.

 

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Logo BeKSa CUP - Turnieje Piłkarskie - male

1% dla BKS

Klub 30

Partner Jaga

Ligowe granie

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

 • Sponsorzy

 

  
       

              

 

              

 

             

 

 • Partnerzy

 

        

 

    

 

SOCIAL MEDIA

 

       

 

 

 

 

 

 

BKS_logotyp

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie

ul. Filaretów 44 lok. 19

20-609 Lublin

tel. fax: (81) 524 22 00

e-mail: bkslublin@o2.pl

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS