• BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Szukaj...

Zmiana organizacji zajęć w grupach szkoleniowych od 27.01.2020

Email Drukuj PDF

Informujemy, że od 27 stycznia 2020 ulega zmianie struktura i harmonogram zajęć w poszczególnych grupach treningowych. Jednocześnie informujemy, że z dniem 26 stycznia przestaje funkcjonować grupa Czerwona rocznika 2009, a chłopcy z tego rocznika, którzy są zarejestrowani na portalu Łączy Nas Piłka będą przypisani do grupy Niebieskiej (kadra grupy TUTAJ).

Prosimy o bardzo uważne zapoznanie się ze zmianami w harmonogramie treningów wszystkich zainteresowanych rodziców i dostosowanie się do nich. Pozostałe grupy trenują wg. wcześniejszych ustaleń/ustaleń trenerów. Harmonogram treningów obowiązywać będzie do odwołania (warunki atmosferyczne oraz stan boisk trawiastych będą głównymi czynnikami kiedy nastąpi zmiana na wiosenny harmonogram treningowy).

UWAGA! Każdy z zawodników BKS w wielu 7-17 lat musi posiadać ważne badania lekarskie stwierdzające brak przeciwskazań do uprawiania piłki nożnej. Zaświadczenie jest ważne 1 rok i wydaje je lekarz rodzinny bądź lekarz medycyny sportowej. Zaświadczenie przynosimy dla trenera swojej grupy.

 

 

Główne zmiany:

  • likwidacja grupy Czerwonej rocznika 2009 (przeniesienie zawodników do grupy Niebieskiej)
  • wprowadzenie treningów motorycznych dla grup: 2010 Biała, 2007/2008 Niebieska, 2009 Niebieska, 2010 Niebieska
  • zawieszenie treningów indywidualnych w grupach: 2010 Biała, 2011 Biała, 2012, Biała, 2013 Biała

 

Harmonogram treningów od 27.01.2020:

 

Rocznik 2007 Biała:

Kadra trenerska: Łukasz Pilipczak/Marcin Dalentka

 

Poniedziałek 18:30-20:00 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów

Wtorek 18:00-19:00 - FOR (trening motoryczny)

Środa 16:30-18:00 - boisko sztuczne SP16 ul. Poturzyńska

Czwartek 16:45-18:15 - boisko Węglin Arena ul. Judyma


 

Rocznik 2008 Biała:

Kadra trenerska: Patryk Niezbecki/Adam Frańczak

 

Wtorek 19:30-21:00 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Środa 19:30-21:00 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Czwartek 19:00-20:00 - FOR (trening motoryczny)

Piątek 17:30-19:00 - boisko Węglin Arena ul. Judyma


 

Rocznik 2009 Biała:

Kadra trenerska: Wojciech Leszczyński/Mirosław Hułas

 

Poniedziałek 17:00-18:30 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów

Wtorek 18:00-19:30 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Czwartek 18:15-19:45 - boisko Węglin Arena ul. Judyma

Piątek 18:00-19:00 - FOR (trening motoryczny)


 

Rocznik 2010 Biała:

Kadra trenerska: Wojciech Kloc/Sławomir Smyl

 

Poniedziałek 18:30-19:30 - sala gimnastyczna SP3 ul. Balladyny (trening motoryczny, trener Kacper Dulniak)

Wtorek 20:00-21:30 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów

Czwartek 19:00-20:30 - sala gimnastyczna SP Płouszowice


 

Rocznik 2011 Biała:

Kadra trenerska: Kamil Młynarski/Kacper Dulniak

 

Wtorek 17:30-18:45 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Piątek 18:30-19:45 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów


 

Rocznik 2012 Biała:

Kadra trenerska: Kamil Biegaj/Kamil Młynarski

 

Poniedziałek 17:30-18:45 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Czwartek 17:30-18:45 - sala gimnastyczna SP Płouszowice


 

Rocznik 2013 Biała:

Kadra trenerska: ZT/Rafał Szyszka

 

Środa 17:30-18:45 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Piątek 17:00-18:15 - sala gimnastyczna SP Płouszowice


 

Rocznik 2014 Biała (kadra TUTAJ):

Kadra trenerska: Kamil Biegaj/Kamil Młynarski/Tomasz Maciąg

 

Środa 19:00-20:00 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki

Czwartek 18:00-19:00 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki


 

Rocznik 2015 Biała (kadra TUTAJ):

Kadra trenerska: Kamil Biegaj/Kamil Młynarski/Tomasz Maciąg

 

Środa 17:50-18:50 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki

Czwartek 17:00-18:00 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki


 

Rocznik 2005/2006 Niebieska:

Kadra trenerska: Jerzy Rejdych

 

Wtorek 19:30-20:30 - sala gimnastyczna SP38 ul. Wołodyjowskiego

Piątek 17:30-19:00 - sala gimnastyczna (dolna) SP18 ul. Długosza


 

Rocznik 2007/2008 Niebieska (kadra TUTAJ):

Kadra trenerska: Marcin Dalentka/Andrzej Wilczyński

 

Wtorek 18:00-19:30 - sala gimnastyczna SP38 ul. Wołodyjowskiego

Środa 18:30-19:30 - sala gimnastyczna SP3 ul. Balladyny (trening motoryczny, trener Marcin Zając)

Czwartek 18:30-20:00 - sala gimnastyczna Budowlanki Al. Racławickie


 

Rocznik 2009 Niebieska (kadra TUTAJ):

Kadra trenerska: Kamil Młynarski/Kacper Dulniak

 

Wtorek 19:00-20:30 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Środa 17:30-18:30 - sala gimnastyczna SP3 ul. Balladyny (trening motoryczny, trener Marcin Zając)

Piątek 20:00-21:30 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów


 

Rocznik 2010 Niebieska (kadra TUTAJ):

Kadra trenerska: Sławomir Smyl/Mirosław Hułas

 

Poniedziałek 17:30-18:30 - sala gimnastyczna SP3 ul. Balladyny (trening motoryczny, trener Kacper Dulniak)

Środa 18:00-19:30 - sala gimnastyczna SP38 ul. Wołodyjowskiego

Piątek 18:30-20:00 - sala gimnastyczna SP3 ul. Balladyny


 

Rocznik 2011 Niebieska (kadra TUTAJ):

Kadra trenerska: Andrzej Wilczyński/Tomasz Maciąg

 

Poniedziałek 19:00-20:15 - sala gimnastyczna SP Płouszowice

Środa 17:00-18:15 - boisko wielofunkcyjne KUL ul. Konstantynów


 

Rocznik 2012 Niebieska (kadra TUTAJ):

Kadra trenerska: Sławomir Smyl/Mirosław Hułas

 

Środa 16:45-18:00 - sala gimnastyczna SP38 ul. Wołodyjowskiego

Piątek 17:15-18:30 - sala gimnastyczna SP3 ul. Balladyny


 

Rocznik 2013 Niebieska (kadra TUTAJ):

Kadra trenerska: ZT/Rafał Szyszka

 

Wtorek 18:00-19:15 - sala gimnastyczna LO XXVII ul. Biedronki

Piątek 18:30-19:45 - sala gimnastyczna SP Płouszowice


 

 

Kilka ważnych zasad dotyczących treningów na salach gimnastycznych:

  • na salach gimnastycznych bez wydzielonych trybun, mogą przebywać tylko i wyłącznie zawodnicy oraz trenerzy BKS Lublin
  • rodzice, którzy czekają na swoje dzieci powinny czekać przed salą gimnastyczną lub w poczekalni szkoły (nie wolno spacerować po szkole!)
  • zawodnicy powinni mieć obuwie zmiennie na nieślizgającej się podeszwie
  • zawodnicy wchodzą na salę wyłącznie w obecności trenerów grupy i za ich przyzwoleniem
  • grupa może zająć tylko jedną szatnię (nie zostawiamy rzeczy w kilku szatniach!)
  • woda/napoje mają być zostawiane poza salą gimnastyczną lub w miejscu wyznaczonym przez trenerów grupy
  • dzieci mogą wychodzić z sali gimnastycznej tylko w czasie przerw wyznaczonych przez trenerów, a także za ich wyraźnym przyzwoleniem (proszę uczulić na to swoje dzieci)
  • rodzice zobligowani są do przywożenia oraz odbierania swoje dzieci o czasie
  • za rzeczy pozostawione w szatni lub na sali gimnastycznej klub nie odpowiada

PROSIMY O DOSTOSOWANIE SIĘ DO POWYŻSZYCH ZASAD

 

 

 

 

 

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Logo BeKSa CUP - Turnieje Piłkarskie - male

1% dla BKS

Klub 30

Partner Jaga

Ligowe granie

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

  • Sponsorzy

 

  
       

              

 

              

 

             

 

  • Partnerzy

 

        

 

    

 

SOCIAL MEDIA

 

       

 

 

 

 

 

 

BKS_logotyp

 

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie

ul. Filaretów 44 lok. 19

20-609 Lublin

tel. fax: (81) 524 22 00

e-mail: bkslublin@o2.pl

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS