• BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Letnia BeKSa Cup 2016 (rocznik 2008) - RELACJA LIVE

Email Drukuj PDF

Poniżej aktualne wyniki meczów rozgrywanego przy ul. Balladyny turnieju Letnia BeKSa Cup 2016, w którym rywalizują chłopcy z rocznika 2008. Zapraszamy również na fanpage turniejów BeKSa CUP, tam wszelkie ciekawostki związane z turniejem...

 

 

 

LETNIA BEKSA CUP 2016

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Żaków Młodszych - rocznik 2008

 

Tabele grup eliminacyjnych

L.p.

GRUPA A

1

2

3

4

5

6

Punkty

Bramki

Miejsce

1.

 

STAL RZESZÓW

 0 3 3 3 0 3 12   III

2.

 

BKS LUBLIN I

 3 3 3 3 3 3 18   I

3.

 

UKS WIDOK LUBLIN

 0 0 0 0 0 0 0   VII

4.

 

SOCCER KIDS TOMASZÓW I

3 0 0 0 0 3 6   V

5.

 

MOTOR LUBLIN

 0  0  0  0  0  3 3   VI

6.

 

LEGIA SOCCER SCHOOLS

 3 3 3 3 3 0 15   II

7.

 

GÓRNIK ŁĘCZNA II

 0 3 3 3 0 0  9   IV

 

L.p.

GRUPA B

1

2

3

4

5

6

Punkty

Bramki

Miejsce

1.

 

SOCCER KIDS TOMASZÓW II

 3 3 3  3  0 3 15   I

2.

 

VROTCOVIA LUBLIN

3 0 0 1 3 3 10   III

3.

 

BKS LUBLIN II

1 3 0 3 3 3 13   II

4.

 

GÓRNIK ŁĘCZNA I

1 3 3 0 1 0 8   IV

5.

 

BKS LUBLIN III

1 0 3 0 0 0 4   VI

6.

 

UKS 9 SIEDLCE

 1  0  3 0 3 0 7   V

7.

 

UKS DYS

0 0 0 0 3 0 3    VII

 

 

Harmonogram gier grup eliminacyjnych

L.p.

Godz.

Boisko

Grupa

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

SOBOTA

18.06.2016

10:00

UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

1

10:20

Czerwone

A

2

BKS I

-

7

GÓRNIK II

 4:2

2

Niebieskie

A

3

WIDOK

-

6

LEGIA

 1:2

3

Białe

A

4

SOCCER KIDS I

-

5

MOTOR

 3:2

4

10:40

Czerwone

B

2

VROTCOVIA

-

7

UKS DYS

 3:1

5

Niebieskie

B

3

BKS II

-

6

UKS 9 SIEDLCE

 0:0

6

Białe

B

4

GÓRNIK I

-

5

BKS III

 1:1

7

11:00

Czerwone

A

6

LEGIA

-

4

SOCCER KIDS I

 3:1

8

Niebieskie

A

7

GÓRNIK II

-

3

WIDOK

 5:0

9

Białe

A

1

STAL RZESZÓW

-

2

BKS I

 0:8

10

11:20

Czerwone

B

6

UKS 9 SIEDLCE

-

4

GÓRNIK I

 1:2

11

Niebieskie

B

7

UKS DYS

-

3

BKS II

 0:3

12

Białe

B

1

SOCCER KIDS II

-

2

VROTCOVIA

 1:0

13

11:40

Czerwone

A

3

WIDOK

-

1

STAL RZESZÓW

 0:1

14

Niebieskie

A

4

SOCCER KIDS I

-

7

GÓRNIK II

 1:2

15

Białe

A

5

MOTOR

-

6

LEGIA

 1:3

16

12:00

Czerwone

B

3

BKS II

-

1

SOCCER KIDS II

 0:1

17

Niebieskie

B

4

GÓRNIK I

-

7

UKS DYS

 3:2

18

Białe

B

5

BKS III

-

6

UKS 9 SIEDLCE

 2:4

19

12:20

Czerwone

A

7

GÓRNIK II

-

5

MOTOR

 3:2

20

Niebieskie

A

1

STAL RZESZÓW

-

4

SOCCER KIDS I

 3:2

21

Białe

A

2

BKS I

-

3

WIDOK

 4:0

22

12:40

Czerwone

B

7

UKS DYS

-

5

BKS III

 1:2

23

Niebieskie

B

1

SOCCER KIDS II

-

4

GÓRNIK I

 3:0

24

Białe

B

2

VROTCOVIA

-

3

BKS II

 0:1

13:00- 14:00

PRZERWA OBIADOWA

25

14:00

Czerwone

A

4

SOCCER KIDS I

-

2

BKS I

 2:4

26

Niebieskie

A

5

MOTOR

-

1

STAL RZESZÓW

 1:6

27

Białe

A

6

LEGIA

-

7

GÓRNIK II

 4:3

28

14:20

Czerwone

B

4

GÓRNIK I

-

2

VROTCOVIA

 1:1

29

Niebieskie

B

5

BKS III

-

1

SOCCER KIDS II

 1:2

30

Białe

B

6

UKS 9 SIEDLCE

-

7

UKS DYS

 1:2

31

14:40

Czerwone

A

1

STAL RZESZÓW

-

6

LEGIA 

 0:1

32

Niebieskie

A

2

BKS I

-

5

MOTOR

 2:0

33

Białe

A

3

WIDOK

-

4

SOCCER KIDS I

 1:2

34

15:00

Czerwone

B

1

SOCCER KIDS II

-

6

UKS 9 SIEDLCE

 2:3

35

Niebieskie

B

2

VROTCOVIA

-

5

BKS III

 2:1

36

Białe

B

3

BKS II

-

4

GÓRNIK I

 4:2

37

15:20

Czerwone

A

5

MOTOR LUBLIN

-

3

WIDOK

 2:1

38

Niebieskie

A

6

LEGIA

-

2

BKS I

 0:4

39

Białe

A

7

GÓRNIK  II

-

1

STAL RZESZÓW

 2:4

40

15:40

Czerwone

B

5

BKS III

-

3

BKS II

 1:2

41

Niebieskie

B

6

UKS 9 SIEDLCE

-

2

VROTCOVIA

 1:4

42

Białe

B

7

UKS DYS

-

1

SOCCER KIDS II

 1:5

 

 

Tabele grup finałowych

L.p.

LIGA MISTRZÓW

1

2

3

4

5

6

Punkty

Bramki

Miejsce

1.

4A/B

GÓRNIK ŁĘCZNA II 0  3  0  0          

2.

1A

BKS LUBLIN I  3  3  3 3          

3.

1B

SOCCER KIDS TOMASZÓW LUB. II  3  3 0  0          

4.

2A

LEGIA SOCCER SCHOOLS  0  3 0  3  0        

5.

2B

BKS LUBLIN II  3  3  1  3          

6.

3A

STAL RZESZÓW  0  0  0 0          

7.

3B

VROTCOVIA LUBLIN  0 0  3  1  3        

 

 

L.p.

LIGA EUROPY

1

2

3

4

5

6

Punkty

Bramki

Miejsce

1.

4B/A

 GÓRNIK ŁĘCZNA I  3  3  0  3  0        

2.

5A

 SOCCER KIDS TOMASZÓW LUB. I 1 0  3  3  3        

3.

5B

 UKS 9 SIEDLCE  0 0  0  0  0        

4.

6A

 MOTOR LUBLIN  3 0  0 3  0 3      

5.

6B

 BKS LUBLIN III  0  0  0  0  0        

6.

7A

 WIDOK LUBLIN  3  3  3  3  3        

7.

7B

 UKS DYS  1 3  3 3  0        

 

 

 

 

Harmonogram gier grup finałowych

 

L.p.

Godz.

Boisko

Grupa

Drużyna

-

Drużyna

Wynik

SOBOTA

18.06.2016

1

16:00

Czerwone

LE

2

 SOCCER KIDS I

-

7

 UKS DYS  3:3

2

Niebieskie

LE

3

 UKS 9 SIEDLCE

-

6

 WIDOK  0:2

3

Białe

LE

4

 MOTOR

-

5

 BKS III  8:2

4

16:20

Czerwone

LM

2

 BKS I

-

7

 VROTCOVIA  2:1

5

Niebieskie

LM

3

 SOCCER KIDS II

-

6

 STAL RZESZÓW  3:2

6

Białe

LM

4

 LEGIA

-

5

 BKS II  0:1

NIEDZIELA

19.06.2016

7

10:00

Czerwone

LE

6

 WIDOK

-

4

 MOTOR 3:1

8

Niebieskie

LE

7

 UKS DYS

-

3

 UKS 9 SIEDLCE 2:0

9

Białe

LE

1

 GÓRNIK I

-

2

 SOCCER KIDS I 5:2

10

10:20

Czerwone

LM

6

 STAL RZESZÓW

-

4

 LEGIA  1:2

11

Niebieskie

LM

7

 VROTCOVIA

-

3

 SOCCER KIDS II  1:2

12

Białe

LM

1

 GÓRNIK II

-

2

BKS I  1:7

13

10:40

Czerwone

LE

3

 UKS 9 SIEDLCE

-

1

 GÓRNIK I  1:2

14

Niebieskie

LE

4

 MOTOR

-

7

 UKS DYS  3:4

15

Białe

LE

5

 BKS III

-

6

 WIDOK  0:3

16

11:00

Czerwone

LM

3

 SOCCER KIDS II

-

1

 GÓRNIK II  1:3

17

Niebieskie

LM

4

 LEGIA

-

7

 VROTCOVIA  2:3

18

Białe

LM

5

 BKS II

-

6

 STAL RZESZÓW  1:0

19

11:20

Czerwone

LE

7

 UKS DYS

-

5

 BKS III  3:2

20

Niebieskie

LE

1

 GÓRNIK I

-

4

 MOTOR  2:3

21

Białe

LE

2

 SOCCER KIDS I

-

3

 UKS 9 SIEDLCE  3:0

22

11:40

Czerwone

LM

7

 VROTCOVIA

-

5

 BKS II  1:1

23

Niebieskie

LM

1

 GÓRNIK II

-

4

LEGIA   1:6

24

Białe

LM

2

 BKS I

-

3

 SOCCER KIDS II  3:1

25

12:00

Czerwone

LE

4

 MOTOR

-

2

 SOCCER KIDS I  1:4

26

Niebieskie

LE

5

 BKS III

-

1

GÓRNIK I   0:4

27

Białe

LE

6

 WIDOK

-

7

 UKS DYS  4:1

28

12:20

Czerwone

LM

4

 LEGIA

-

2

 BKS I  2:5

29

Niebieskie

LM

5

 BKS II

-

1

 GÓRNIK II  2:1

30

Białe

LM

6

 STAL RZESZÓW

-

7

 VROTCOVIA  0:2

31

12:40

Czerwone

LE

1

 GÓRNIK I

-

6

 WIDOK  2:4

32

Niebieskie

LE

2

 SOCCER KIDS I

-

5

 BKS III  3:0

33

Białe

LE

3

 UKS 9 SIEDLCE

-

4

 MOTOR  0:1

34

13:00

Czerwone

LM

1

GÓRNIK II

-

6

 STAL RZESZÓW  

35

Niebieskie

LM

2

BKS I

-

5

 BKS II  

36

Białe

LM

3

 SOCCER KIDS II

-

4

 LEGIA  

37

13:20

Czerwone

LE

5

 BKS III

-

3

UKS 9 SIEDLCE   

38

Niebieskie

LE

6

 WIDOK

-

2

 SOCCER KIDS I  

39

Białe

LE

7

 UKS DYS

-

1

 GÓRNIK I  

40

13:40

Czerwone

LM

5

 BKS II

-

3

 SOCCER KIDS II  

41

Niebieskie

LM

6

 STAL RZESZÓW

-

2

 BKS I  

42

Białe

LM

7

 VROTCOVIA

-

1

GÓRNIK II   

14:15

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I ROZDANIE NAGRÓD

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Liga Rodziców BeKSy

alt

Klub 30

1% dla BKS

Partner Jaga

Ligowe granie

Pomagamy!

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

  • Sponsorzy
  • Grupa Azoty
  • Pol-Inowex
  • PB Filar
  • Pszczółka
  • Lublin
  • Reklama w Google
  • Oponeo
  • Dywany Łuszczów
  • Ministerstwo Sportu i Turystyki
  • Partnerzy

 

 __ ____

 

 

 

BĄDŹ KOLEJNY - MIEJSCE NA LOGO TWOJEJ FIRMY

 

_ ____

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS