• BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Drużyna

Szukaj...

Wyniki na żywo BeKSa CUP rocz. 2008

Email Drukuj PDF

Witamy z hali Zespołu Szkół w Piaskach gdzie trwa Halowy Turniej Piłkarski Żaków Starszych (2008) rozgrywany w ramach IX edycji BeKSa CUP.

Poniżej podajemy WYNIKI NA ŻYWO:

 

 

 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

 

 

GRUPY ELIMINACYJNE

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1

A

BKS LUBLIN CZERWONI

1

A

BKS LUBLIN NIEBIESCY

1

A

BKS LUBLIN BIALI

2

B

WIDOK LUBLIN

2

B

GÓRNIK ŁĘCZNA

2

B

VROTCOVIA LUBLIN

3

C

SOCCER KIDS TOMASZÓW L.

3

C

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

3

C

SIARKA TARNOBRZEG

4

D

ORZEŁ SIEMIATYCZE

4

D

AMPLUS ŁUKÓW

4

D

WIDOK SKIERNIEWICE

 

 

MECZE GRUP ELIMINACYJNYCH

 

MECZ

GRUPA

GODZINA

DRUŻYNA

-

DRUŻYNA

WYNIK

1

A

8:00

A

BKS LUBLIN CZERWONI

-

B

WIDOK LUBLIN

2:1

2

B

8:15

A

BKS LUBLIN NIEBIESCY

-

B

GÓRNIK ŁĘCZNA

1:0

3

C

8:30

A

BKS LUBLIN BIALI

-

B

VROTCOVIA LUBLIN

1:0

4

A

8:45

C

SOCCER KIDS TOMASZÓW L.

-

D

ORZEŁ SIEMIATYCZE

2:0

5

B

9:00

C

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

-

D

AMPLUS ŁUKÓW

0:0

6

C

9:15

C

SIARKA TARNOBRZEG

-

D

WIDOK SKIERNIEWICE

1:0

7

A

9:30

A

BKS LUBLIN CZERWONI

-

C

SOCCER KIDS TOMASZÓW L.

0:0

8

B

9:45

A

BKS LUBLIN NIEBIESCY

-

C

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

1:0

9

C

10:00

A

BKS LUBLIN BIALI

-

C

SIARKA TARNOBRZEG

2:0

10

A

10:15

B

WIDOK LUBLIN

-

D

ORZEŁ SIEMIATYCZE

1:0

11

B

10:30

B

GÓRNIK ŁĘCZNA

-

D

AMPLUS ŁUKÓW

0:0

12

C

10:45

B

VROTCOVIA LUBLIN

-

D

WIDOK SKIERNIEWICE

1:1

13

A

11:00

A

BKS LUBLIN CZERWONI

-

D

ORZEŁ SIEMIATYCZE

2:0

14

B

11:15

A

BKS LUBLIN NIEBIESCY

-

D

AMPLUS ŁUKÓW

0:1

15

C

11:30

A

BKS LUBLIN BIALI

-

D

WIDOK SKIERNIEWICE

2:1

16

A

11:45

B

WIDOK LUBLIN

-

C

SOCCER KIDS TOMASZÓW L.

1:3

17

B

12:00

B

GÓRNIK ŁĘCZNA

-

C

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

0:1

18

C

12:15

B

VROTCOVIA LUBLIN

-

C

SIARKA TARNOBRZEG

0:1

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE

 

MECZ

GODZINA

DRUŻYNA

-

DRUŻYNA

WYNIK

19

12:30

A 1

 SOCCER TOM. LUB

-

B 2

 AMPLUS ŁUKÓW

0:1

20

12:45

B 1

 BKS NIEBIESKI

-

C 2

 SIARKA TARN.

1:0

21

13:00

C 1

 BKS BIALI

-

A 2

 BKS CZERWONI

3:0

 

 

GRUPY FINAŁOWE

 

GRUPA D

GRUPA E

GRUPA F

GRUPA G

1

Z 19

 AMPLUS

1

P 19

 SOCCER TL

1

III A

 WIDOK LUBLIN

1

IV A

 ORZEL SIEM.

2

Z 20

 BKS BIALI

2

P 20

 SIARKA

2

III B

 TOP 54 BIALA PODLASKA

2

IV B

 GÓRNIK ŁECZNA

3

Z 21

 BKS NIEBIESCY

3

P 21

 BKS CZERWONI

3

III C

 VROTCOVIA

3

IV C

 WIDOK SKIERNIRWICE

 

 

MECZE GRUP FINAŁOWYCH

 

MECZ

GRUPA

GODZINA

DRUŻYNA

-

DRUŻYNA

WYNIK

22

G

13:15

IV A

 ORZEŁ

-

IV B

 GÓRNIK

1:1

23

F

13:30

III A

 WIDOK LUBLIN

-

III B

 AP TOP 54

0:3

24

E

13:45

P 19

 SOCCER TL

-

P 20

 SIARKA TARNOBRZEG

2:0

25

D

14:00

Z 19

 AMPLUS 

-

Z 20

 BKS NIEBIESCY

0:1

26

G

14:15

IV A

 ORZEŁ SIEM

-

VI C

 WIDOK SKIERNIEWICE

0:1

27

F

14:30

III A

 WIDOK LUBLIN

-

III C

 VROTCOVIA

1:1

28

E

14:45

P 19

 SOCCER TL

-

P 21

 BKS CZERWONI

1:0

29

D

15:00

Z 19

 AMPLUS 

-

Z 21

 BKS BIALI

0:3

30

G

15:15

IV B

 GÓRNIK

-

IV C

 WIDOK SKIERNIEWICE

0:0

31

F

15:30

III B

 TOP 54 

-

III C

 VROTCOVIA

1:0

32

E

15:45

P 20

 SIARKA

-

P 21

 BKS CZERWONI

1:0

33

D

16:00

Z 20

 BKS NIEBIESCY

-

Z 21

 BKS BIALI

0:0

 

16:20

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

 

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Partner Jaga

Klub 30

1% dla BKS

EuroTurnieje 2017

Ligowe granie

Pomagamy!

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

  • Sponsorzy
  • Grupa Azoty
  • Pol-Inowex
  • PB Filar
  • Pszczółka
  • Lublin
  • Reklama w Google
  • Oponeo
  • Dywany Łuszczów
  • Partnerzy
Szkółka bramkarska - Keeper Team

 

 __ ____

 

 

 

BĄDŹ KOLEJNY - MIEJSCE NA LOGO TWOJEJ FIRMY

 

_ ____

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS