• BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Drużyna

2007 w kadrze

Szukaj...

Aktualności

DHLM 2018

Email Drukuj PDF

W dniu 6 stycznia /sobota/ rozpoczynamy sportową rywalizację w ramach Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów.

 

I kolejka:

Manchester City - FC Barcelona godz. 14.55 

Manchester City - SSC Napoli godz. 15.46

 

Zbiórka zespołu Manchester City - godz. 14.15.

 

Atletico Madryt - Besiktas Istambuł godz. 16.20

Atletico Madryt - Juventus Turyn godz. 16.54

 

Zbiórka zespołu Atletico Madryt - godz. 15.40.

 

Istotne sprawy dotyczące turnieju:

- miejsce Hala Akademos, ul.Symfoniczna 1

- obie drużyny obowiązują kompletne białe stroje meczowe, ochraniacze /koszulki dla A.Hanulak oraz J.Wysmulski będe miał ze sobą/ 

- jeżeli ktoś w danym meczu nie będzie mógł uczestniczyć to proszę o informację zwrotną do trenera

- przypominam rodzicom o konieczności wpłaty w dniu 6 stycznia za uczestnictwo zawodnika w turnieju 80zł,

- wszelkie szczegóły, statystyki można śledzić na stronie https://pl-pl.facebook.com/Dzieci%C4%99ca-Halowa-Liga-Mistrz%C3%B3w-457202077676097/

- terminarz kolejnych meczów będzie niezwłocznie zamieszaczny na naszej stronie

- przypominam także niektórym zawodnikom o dostarczeniu aktualnych zaświadczeń lekarskich /aktualizacja w zakładce/. 

 
 

DHLM - składy

Email Drukuj PDF

Już w najbliższą sobotę / 6 stycznia / zaczynamy sportową rywalizację w ramach Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów. 

Zostały zgłoszone dwie drużyny: Atletico Madryt /grupa A/ oraz Manchester City /grupa B/.

 

Atletico Madryt:

1. M.Stojek

2. M.Leszczyński

3. M.Chojak

4. K.Śrótwa

5. M.Snijders

6. G.Dzikowski

7. Sz.Tylus - kapitan

8. J.Bartkowicz

9. K.Balczyński

10.O.Jędrych

 

Manchester City:

1. K.Stankiewicz

2. M.Kloczkowski - kapitan

3. A.Hanulak

4. K.Ochmiński

5. J.Wysmulski

6. B.Rechulicz

7. A.Miłek

8. W.Wawryszuk

9. A.Solecki

10.R.Wojcieszyn.

 

Wpłaty za turniej dokonali: K.Balczyński, O.Jędrych, A.Miłek, K.Śrótwa, R.Wojcieszyn, Sz.Tylus, K.Stankiewicz, M.Snijders, K.Ochmiński, B.Rechulicz, A.Hanulak.

 

Proszę o uzupełnienie wpłaty 80zł. podczas pierwszej kolejki turniejowej /6 stycznia/.

 

Dokładny harmonogram oraz szczegóły turniejowe będą zamieszczone niebawem.

 
 

Harmonogram zajęć od stycznia, terminarz ligowy.

Email Drukuj PDF

Wznawiamy zajęcia w dniu 8 stycznia i trenujemy według harmonogramu:

- poniedziałek godz. 20.00 – 21.30 – nowa hala KUL

- czwartek godz. 17.30 – 19.00 sala w Płouszowicach – obowiązują niebieskie t-shirty

Zbiórka 15 minut przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

Przypominam, iż na każde zajęcia przynosimy skakankę.

Podczas ferii zimowych treningi będą się odbywały normalnie. Może nastąpić ewentualna zmiana w poszczególnych dniach treningowych.

- - -

Turnieje halowe/mecze sparingowe:

- 20 stycznia /sobota/ turniej halowy w Piaskach organizator UKS Widok Lublin

- 4 marca /niedziela/ – wyjazd – sparing z AP Top Biała Podlaska

- 18 marca /niedziela/ - sparing – Widok Skierniewice/Motor Lublin S.A

Szczegóły kolejnych meczów sparingowych będą zamieszczane na stronie na bieżąco.

- - -

Poniżej wstępny harmonogram rundy wiosennej:

BKS Lublin – Sygnał Lublin 7.04 /sobota/

Sławin Lublin – BKS Lublin 14.04 /sobota/

BKS Lublin – Skarpa Lublin 21.04 /sobota/

Motor Lublin S.A – BKS Lublin 28.04 /sobota/

BKS Lublin – K.S Lublinianka 05.05 /sobota/

Górnik Łęczna S.A – BKS Lublin 12.05 /sobota/

BKS Lublin – BSP Lublin 16.05 /środa/

BKS Lublin – AP Bronowice Lublin 19.05 /sobota/

Avia Świdnik – BKS Lublin 26.05 /sobota/
BKS Lublin - UKS Widok Lublin 02.06 /sobota/
Vrotcovia Lublin - BKS Lublin 09.06 /sobota/

 
 

Turniej AP Top 54 - V miejsce

Email Drukuj PDF

W dniu 17 grudnia uczestniczyliśmy w turnieju halowym organizowanym przez AP Top 54 Biała Podlaska. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn, mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym.

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

BKS Lublin - Szkoła Sportowa Ostromeczowo 7-1 ( R.Wojcieszyn 4, K.Śrótwa 2, M.Snijders 1 )

BKS Lublin - Pogoń Siedlce 0-6

BKS Lublin - AP Top 54 I 0-2

BKS Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 ( K.Balczyński )

BKS Lublin - AP Top 54 II 2-0 ( K.Śrótwa, K.Stankiewicz )

BKS Lublin - Cyklon Wołomin 1-5 ( M.Snijders )

BKS Lublin - Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Cyklon Wołomin 18 pkt.

2. Pogoń Siedlce 13 pkt.

3. AP Top 54 I  - 11 pkt.

--

5. BKS Lublin - 10 pkt.

 

Wyróżnionym zawodnikiem w naszej drużynie został Maksym Snijders.

 

Turniej w Białej Podlaskiej był ostatnim akcentem sportowym w kończącym się roku. W pierwszym tygodniu stycznia zaczynamy sportową rywalizację w ramach turnieju Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów. Szczegóły niebawem.

 

alt

 

 

 
 

Przerwa świąteczno-noworoczna

Email Drukuj PDF

Informujemy, że przerwa świąteczno-noworoczna trwa w klubie od 18 grudnia 2017 do 7 stycznia 2018.

 
 

Turniej w Białej Podlaskiej - 17.12

Email Drukuj PDF

Halowy turniej w Białej Podlaskiej - NIEDZIELA 17 grudnia.

 

Powołani zawodnicy: M.Stojek, G.Maliszewski, M.Chojak, M.Kloczkowski, K.Stankiewicz, M.Snijders, J.Bartkowicz, R.Wojcieszyn, K.Balczyński, K.Śrótwa.

 

Szczegółowe informacje:

- zbiórka o godz. 7.00 na Balladyny

- planowany powrót ok. godz. 18.30

- transport wynajętym busem - wolne miejsca dla chętnych rodziców

- koszt 80zł - obejmuje transport oraz wpisowe

- zabieramy dresy klubowe, kompletne białe stroje meczowe, niebieski t-shirt, ochraniacze, legitymacje, wodę niegazowaną oraz buty

- pakujemy także kanapki - nie zamawiamy obiadu z uwagi na brak dłuższej przerwy pomiędzy kolejnymi meczami.

 
 

Turniej w Chełmie - V miejsce.

Email Drukuj PDF

V miejsce na turnieju w Chełmie.

 

Poszczególne mecze:

BKS Lublin – FC Arsenal Sokal (UA) 0-1

BKS Lublin – UKS Widok Lublin 0-0

BKS Lublin – UKS Niedźwiadek II Chełm 1-1 (Szymon Tylus)

Mecze o miejsca 5-8

BKS Lublin – UKS Niedźwiadek III Chełm 1-0 (Arkadiusz Milek)

BKS Lublin – FC Arsenal Sokal (UA) 0-0 karne 2-0 (M.Snijders, Sz.Tylus)

 

 

Wyróżnionym zawodnikiem naszej drużyny został Maksym Snijders.

 

Zwyciężyła drużyna UKS Widok Lublin, która w finale pokonała drużynę Kłosa Chełm.

 

alt

 
 
 pierwsza   poprzednia   1   2  3   4   5   6   7   8   9   10   następna   ostatnia 

Strona 3 z 25

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Liga Rodziców BeKSy

alt

Klub 30

1% dla BKS

Partner Jaga

Ligowe granie

Pomagamy!

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

  • Sponsorzy
  • Grupa Azoty
  • Pol-Inowex
  • PB Filar
  • Pszczółka
  • Lublin
  • Reklama w Google
  • Oponeo
  • Dywany Łuszczów
  • Ministerstwo Sportu i Turystyki
  • Partnerzy
Szkółka bramkarska - Keeper Team

 

 __ ____

 

 

 

BĄDŹ KOLEJNY - MIEJSCE NA LOGO TWOJEJ FIRMY

 

_ ____

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS