• BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Drużyna

2007 w kadrze

Szukaj...

Aktualności

Harmonogram 30.10 - 10.11

Email Drukuj PDF

Harmonogram treningów:

 

poniedziałek  30.10 orlik Rycerska godz. 17.30 - 19.00

środa            1.11 - wolne

czwartek       2.11 - orlik Rycerska 18.00 - 19.00 - po treningu krótkie zebranie

 

poniedziałek  6.11 orlik Rycerska godz. 17.30 - 19.00 - zapraszam chętnych rodziców na mecz z zawodnikami

środa            8.11 orlik SP 29 ul.Wajdeloty godz. 16.45- 18.00

czwartek       9.11 sala SP Płouszowice 17.30 - 19.00

 

Przypominam, iż na orlikach obowiązuje bezwzględny zakaz gry w korkach.

 

 

 
 

Wygrana z Widokiem.

Email Drukuj PDF

 alt

 

UKS Widok Lublin - BKS Lublin 1-2 (1-0)

 

Skład: M.Stojek - G.Maliszewski, M.Chojak, Sz.Lewandowski, Sz.Tylus, M.Kloczkowski, K.Balczysńki, G.Dzikowski, O.Jędrych.

Ponadto grali: M.Leszczyński, A.Miłek, B.Rechulicz, R.Wojcieszyn, K.Ochmiński, K.Śrótwa, K.Stankiewicz.

 

Bramki:

1-0 zawodnik UKS Widok 17 min.

1-1 Oliwier Jędrych 36 min. asysta Szymon Tylus

1-2 Arkadiusz Miłek 52 min. asysta Kacper Balczyński.

 
 

Widok SP 51 Lublin - powołania

Email Drukuj PDF

W dniu 28.10 /sobota/ o godz. 10.00 w meczu wyjazdowym zagramy z drużyną Widok SP 51 Lublin. Zbiórka o godz. 9.00 na boisku przy ul.Diamentowej 2. Zabieramy ze sobą białe komplety meczowe, ochraniacze i wodę niegazowaną.

 

Poniżej lista powołanych zawodników:

1. Balczyński Kacper

2. Chojak Mateusz

3. Dzikowski Gabriel

4. Jędrych Oliwier

5. Kloczkowski Mikołaj

6. Leszczyński Michał

7. Lewandowski Szymon - jeżeli dostarczy kartę zdrowia

8.Maliszewski Grzegorz

9.Miłek Arkadiusz

10.Ochmiński Krzysztof

11.Rechulicz Borys

12.Snijders Maksym

13.Stankiewicz Krzysztof

14.Stojek Maksymilian

15.Śrótwa Kacper

16.Tylus Szymon

17.Wojcieszyn Rafał.

 
 

Harmonogram 23.10 - 29.10 - zmiany

Email Drukuj PDF

Harmonogram treningów po zmianach

środa 17.00 - 18.15 orlik SP 29 ul.Wajdeloty

czwartek 17.30 - 19.00 SP 42 Rycerska
Na orlikach obowiązuje bezwzględny zakaz gry w korkach !!!
 
W dniu 26 października /czwartek/ w godz. 17.20 - 18.20 zawodnicy A.Miłek, B.Rechulicz, J.Bartkowicz, G.Ochmiński, R.Wojcieszyn trenują indywidualnie na Balladyny u trenera Konrada Tarkowskiego. Jeżeli kogoś nie będzie to proszę o sms - wtedy powołam kolejnego zawodnika.
 
Harmonogram na kolejny tydzień zostanie zamieszczony najpóźniej w niedzielę.
Ponadto informuję, iż we środę 1 listopada nie trenujemy.
 
Natomiast we czwartek 2 listopada odbędzie się zebranie organizacyjne, zostanie podany harmonogram treningów w okresie zimowym.
 
 

Zwycięstwo z Avią Świdnik.

Email Drukuj PDF

 

 alt

BKS Lublin - Avia Świdnik 5-0 (2-0)

 

Skład: K.Stankiewicz - M.Snijders, M.Leszczyński, G.Maliszewski, M.Chojak, M.Kloczkowski, O.Jędrych, Sz.Tylus, K.Balczyński.

Ponadto grali: A.Miłek, K.Śrótwa, R.Wojcieszyn, K.Ochmiński, W.Wawryszuk, B.Rechulicz.

 

Bramki:

1-0 Szymon Tylus 12 min. asysta Mikołaj Kloczkowski

2-0 Szymon Tylus 28 min. asysta Borys Rechulicz

3-0 Oliwier Jędrych 37 min.

4-0 Szymon Tylus 45 min. asysta Maksym Snijders

5-0 Oliwier Jędrych 46 min. asysta Kacper Balczyński.

 
 

Avia Świdnik - powołania

Email Drukuj PDF

W dniu 21.10 /sobota/ o godz. 14.00 na boisku klubowym przy ul.Balladyny zmierzymy się z drużyną Avii Świdnik. Zbiórka o godz. 13.00, przychodzimy w odzieży klubowej, obowiązują białe komplety meczowe, ochraniacze, legitymacje oraz woda niegazowana.

 

Poniżej lista powołanych zawodników:

1. Balczyński Kacper

2. Chojak Mateusz

3. Jędrych Oliwier

4. Kloczkowski Mikołaj

5. Leszczyński Michał

6.Maliszewski Grzegorz

7.Miłek Arkadiusz

8. Ochmiński Krzysztof

9.Rechulicz Borys

10.Snijders Maksym

11.Stankiewicz Krzysztof

12.Śrótwa Kacper

13.Tylus Szymon

14.Wojcieszyn Rafał

15.Wawryszuk Wojciech.

 
 

Harmonogram 16.10 - 22.10

Email Drukuj PDF

Harmonogram treningów na Balladyny.

 

poniedziałek 17.00 - 18.30

środa 17.00 - 18.30

czwartek 17.00 - 18.30

 

W dniu 16.10 /poniedziałek/ w godz. 18.30 - 19.30 na orliku SP 29, ul.Wajdeloty część zawodników zagra sparing z drużyną trenera Marcina Dalentki/Artura Aleksandrowicza. Obowiązuje obuwie typu turf/halowe. Zakaz gry w korkach!

 

Powołani zawodnicy: B.Rechulicz, B.Jasiński, A.Solecki, K.Śrótwa, G.Maliszewski, W.Wawryszuk, J.Bartkowicz, K.Ochmiński, A.Miłek, W.Malinowski.

 
 
 pierwsza   poprzednia   1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   następna   ostatnia 

Strona 2 z 22

Zagraj w BKS!

BeKSa CUP

Partner Jaga

Klub 30

1% dla BKS

EuroTurnieje 2017

Ligowe granie

Pomagamy!

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

021
020
019
018
017
016
015
014
013
012
011
010
009
008
007
006
005
004
003
002
001
000
  • Sponsorzy
  • Grupa Azoty
  • Pol-Inowex
  • PB Filar
  • Pszczółka
  • Lublin
  • Reklama w Google
  • Oponeo
  • Dywany Łuszczów
  • Partnerzy
Szkółka bramkarska - Keeper Team

 

 __ ____

 

 

 

BĄDŹ KOLEJNY - MIEJSCE NA LOGO TWOJEJ FIRMY

 

_ ____

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS