• BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
  • BKS
Oficjalny serwis klubu BKS Lublin

Podział na grupy treningowe w sezonie 2017/2018

Email Drukuj PDF

Zgodnie z zapowiedziami, trenerzy rocznika 2009 przed startem nowego sezonu dokonali podziału na grupy treningowe, w których chłopcy będą trenować przez najbliższy sezon. Podział jest dokonany ze względu na bardzo dużą liczebność w tym roczniku, a także zmniejszenie dysproporcji w danych grupach pod względem umiejętności sportowych. Podział nie jest ostateczny, kadry nie są zamknięte, mogą jeszcze zajść w nich zmiany.

Poniżej podane są również obsady trenerskie oraz harmonogramy treningów w danych grupach szkoleniowych. Prosimy o zastosowanie się do poniższych zmian już od najbliższych zajęć treningowych.

 

 

GRUPA WIODĄCA

Kadra trenerska:

Kamil Biegaj (tel. 505 167 889), Kamil Młynarski

 

Harmonogram treningów:

Wtorek 18:30-20:00 - boisko Orlik SP42 ul. Rycerska

Czwartek 18:30-20:00 - boisko klubowe ul. Balladyny

 

Skład drużyny:

  1. Andzelm Bruno
  2. Borowski Oskar
  3. Bukowski Dominik
  4. Geneja Adam
  5. Jasiński Aleksander
  6. Kajdzik Filip
  7. Karpiński Daniel
  8. Kędzierski Łukasz
  9. Konefał Stanisław
  10. Mazur Gabriel
  11. Mąka Kacper
  12. Mitura Filip
  13. Młynarski Filip
  14. Mulawa Wiktor
  15. Niećko Frnciszek
  16. Pszczoła Jan
  17. Puchacz Jan
  18. Sałaga Igor
  19. Sijewski Filip
  20. Skwarzyński Szymon
  21. Smęt Jan
  22. Stankiewicz Wojciech
  23. Szewczyk Franciszek
  24. Tyczyński Dawid

 


 

GRUPA NABOROWA A

Kadra trenerska:

Kamil Młynarski (tel. 503 099 024), Sławomir Smyl, Tomasz Maciąg

 

Harmonogram treningów:

Środa 18:15-19:30 - boisko klubowe ul. Balladyny (za bramką)

Piątek 18:15-19:30 - boisko klubowe ul. Balladyny (za bramką)

 

Skład drużyny:

  1. Bielecki Jakub
  2. Codello Miłosz
  3. Dębiński Michał
  4. Gancarz Maksymilian
  5. Gil Patryk
  6. Gilewicz Michał
  7. Kawski Sebastian
  8. Kukuryka Daniel
  9. Mosiołek Tymoteusz
  10. Nużka Tomasz
  11. Oleksiejuk Franciszek
  12. Ostrowski Jacek
  13. Otręba Oliwier
  14. Pikula Mikołaj
  15. Piotrowski Paweł
  16. Piwko Gabriel
  17. Referda Maksymilian
  18. Skwira Sylwester
  19. Sowa Jakub
  20. Staniec Dawid
  21. Taracha Kacper
  22. Tomczyk-Młynarski Marcel
  23. Wąsik Antoni
  24. Wierzbicki Jakub
  25. Wyroślak Paweł

 


 

GRUPA NABOROWA B

Kadra trenerska:

Sławomir Smyl (tel. 512 461 043), Cezary Grzegorczyk

 

Harmonogram treningów:

Poniedziałek 18:15-19:30 - boisko Orlik SP29 ul. Wajdeloty

Środa 17:00-18:15 - boisko klubowe ul. Balladyny

 

Skład drużyny:

  1. Adamiec Bartosz
  2. Betlej Paweł
  3. Cholewa Franciszek
  4. Czerwiński Mateusz
  5. Franczak Jakub
  6. Gil Franciszek
  7. Jakubczyk Piotr
  8. Kmicic Bartosz
  9. Krakowiecki Antoni
  10. Krupski Krystian
  11. Księski Adam
  12. Kurczuk Marceli
  13. Lisowski Maciej
  14. Łukasik Filip
  15. Misztal Maksymilian
  16. Ornal Filip
  17. Sowa Albert
  18. Ścibior Stanisław

ORAZ WSZYSCY NOWI, NIEWYMIENIENI ZAWODNICY ROCZNIKA 2009

 

 

 

 

 

Zagraj w BKS!

Partner Jaga

Klub 30

1% dla BKS

EuroTurnieje 2017

BeKSa CUP

Ligowe granie

Pomagamy!

Strefa rodzica

Soccer ZONE

Multimedia

021
020
019
018
017
016
015
014
013
012
011
010
009
008
007
006
005
004
003
002
001
000
  • Sponsorzy
  • Grupa Azoty
  • Pol-Inowex
  • PB Filar
  • Pszczółka
  • Lublin
  • Reklama w Google
  • Oponeo
  • Dywany Łuszczów
  • Partnerzy
Szkółka bramkarska - Keeper Team

 

 __ ____

 

 

 

BĄDŹ KOLEJNY - MIEJSCE NA LOGO TWOJEJ FIRMY

 

_ ____

Budowlany Klub Sportowy w Lublinie - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS