W CLJ U-17 komplet punktów w Krakowie z AP 21. ZAPOWIEDŹ i PODSUMOWANIE. FOTO.

alt

W III kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17 zmierzymy się na wyjeździe w Krakowie z Akademią Piłkarską 21.

Zapowiedź:

Krakowianie podobnie jak nasz zespół nie wystartowali udanie i mają na swoim koncie po dwóch kolejkach 1 punkt. Przed nami jak każde spotkanie w tej lidze trudny mecz, a oba zespoły zapewne zechcą poprawić swój bilans po słabszym starcie ligi.

alt 0:1 (0:1)alt

Bramka: 24' Kobus (karny)

BKS: Bartoszek - Pluta, Gontarz, Lis, Martyna, Piotrowski (57' Wójtowicz, 80+3' Wermiński), Pytka-Wasil, Zdunek, Śliwa (72' Chabros, 80+2' Janiszek), Wacławek (64' Krzyziński), Kobus (71' Szady)

Podsumowanie:

Pierwszy koplet punktów w CLJ U-17 wywalczyli podopieczni Marcina Zakrzewskiego. W Krakowie pokonali 1:0 Akademię Piłkarską 21. Pierwsza odsłona należała do naszych juniorów, jednak to co nie udało się strzelić z akcji z rzutu karnego strzelił Krystian Kobus wyprowadzając nas na prowadzenie. W drugiej odsłonie gospodarze rzucili sie do odrobienia straty. Szczególnie w końcówce przycisnęli i mieli dogodną sytuację na wyrównanie. Po niepotrzebnym faulu naszego bramkarza gospodarze stanęli przed szansą wyrównania z rzutu karnego. Jednak Krystian Bartoszek stanął na wysokości zadania broniąc jedenastkę i po końcowym gwizdku mogliśmy się cieszyć z pierwszego kompletu punktów.

alt

Za tydzień w bardzo ważnym spotkaniu będziemy podejmować najprawdopodobniej na boisku ze sztuczną trawą Areny Lublin Juventę Starachowice.