Historyczny sukces młodzieży. Komplet 6 wygranych. Bilans bramek 42:0 !!!

alt

Data 2 września 2017 roku zapisze się szczególnie w kartach historii klubu. Nasze wszystkie 6 drużyn ligowych wygrało w komplecie notując imponujący bilans bramkowy 42:0 !!!.

Nasi przeciwnicy w ligach wojewódzkich i lubelskiej nie postawili nam wysoko poprzeczki. W ten weekend trzykrotnie graliśmy w roli gospodarzy, trójka zespołów zagrała w delegacji. Pomimo tego należy odnotować wysoką skuteczność, nie rzadko w 5 spotkaniach strzela się 41 bramek, a co jeszcze cenniejsze nie daliśmy się zaskoczyć ani razu co świadczy o bardzo dobrej grze defensywnej i postawie naszych bramkarzy. Tą 42 bramkę i chyba najcenniejszą zdobyli juniorzy w Krakowie pokonując w ramach Centralnej Ligi Juniorów U-17 faworyzowaną Akademię Piłkarską 21. Tym samym juniorzy zdobyli pierwszy komplet punktów w tych prestiżowych rozgrywkach.

Naszym młodym Piłkarzom i ich Trenerom gratulujemy i życzymy równie udanych wyników w dalszej części sezonu.

HISTORYCZNE WYNIKI naszej młodzieży ZOBACZ