CLJ U-17. Cenna wygrana z JUVENTĄ Starachowice. Zapowiedź i podsumowanie. BRAMKI (video).

alt

W IV kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17 pokonujemy na Arenie Lublin JUVENTĘ Starachowice 2:1

2:1 (2:1) alt

Bramki: 25', 39' Kobus

BKS: Bartoszek – Martyna (50′ Krzyziński), Gontarz, Lis, Pluta, Pytka-Wasil, Zdunek, Piotrowski, Śliwa (80′ Wermiński), Wacławek (75′ Wójtowicz), Kobus (75′ Szady)

Zapowiedź:

Nasz niedzielny rywal ma na swoim koncie 4 punkty i zajmuje 5 miejsce tuż przed naszym zespołem. O przeciwniku wiemy tyle, iz to solidny zespół. W barażach o prawo gry w CLJ U-17 raczej niespodziewanie pokonał KKP Koronę Kielce. Miejmy nadzieję, iz ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w Krakowie doda nam pewności i wiary, i powalczymy o kolejne potrzebne drużynie punkty.

Podsumowanie:

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli w CLJ U-17 juniorzy pokonując w niedzielne południe na Arenie Lublin Juventę Starachowice 2:1. Na początku spotkania prowadzenie objęli przyjezdni. Jeszcze przed przerwą na prowadzenie wyprowadził nas najskuteczniejszy zawodnik zespołu Krystian Kobus. W drugiej połowie Juventa starała się odrobić straty, jednak nasza defensywa była tym razem bardzo skoncentorwana. Jedynie w koncówce wkradło się trochę chaosu. W efekcie zasłużone zwycięstwo.

Teraz przed nami dwa ciężkie wyjazdowe spotkania. Najpierw zmierzymy się z Cracovią, a tydzień później z Karpatami Krosno.

alt

Bramki ze spotkania (video)

Wyniki i tabela CLJ U-17 gr. D (źródło: 90minut.pl)