Zadanie w zakresie szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

„Klub 30” powstał w celu skonsolidowania osób prywatnych oraz firm, których uczestnictwo to dobrowolna i świadoma chęć pomocy Budowlanemu Klubowi Sportowemu w Lublinie. Bliska współpraca członków „Klub 30” ma pomóc w tworzeniu bezpieczeństwa finansowego celem umocnienia pozycji klubu i jego dalszego rozwoju. Pozyskane środki zostaną przeznaczone wyłącznie na finansowanie bieżących potrzeb klubu. Ponieważ członkostwo w „Klubie 30” ma charakter dobrowolny, a głównym jego celem jest wsparcie klubu BKS Lublin, podstawową zasadą uczestnictwa w klubie jest rzetelność i uczciwość wszystkich członków klubu.

Wstępując do „Klub 30” nie tylko stajecie się Państwo mecenasami młodzieżowej piłki nożnej w Lublinie, ale również macie Państwo możliwość własnego rozwoju, poprzez nawiązanie kontaktów towarzyskich i biznesowych z innymi członkami „Klub 30”. Zainteresowani klubowicze mają też możliwość zaprezentowania i zareklamowania swoich firm na terenach boisk BKS-u Lublin, na których rozgrywają swoje mecze grupy młodzieżowe klubu, a także wachlarz promocji firmy na oficjalnej stronie internetowej (ponad 1000 odwiedzin dziennie), oficjalnym funpageu oraz organizowanych przez klub imprezach (turnieje, festyny itp.). Każda nowa inicjatywa jest mile widziana. Raz do roku organizowane będzie spotkanie członków „Klub 30” z władzami Budowlanego Klubu Sportowego. Spotkania kończą się poczęstunkiem mającym na celu stworzenie miłej, przyjaznej atmosfery dla klubowiczów.

Aby wstąpić do „Klubu 30” należy wypełnić deklarację członkowską. Miesięczna opłata za członkostwo w „Klubie 30” wynosi minimum 80 zł i należy ją uiścić na rachunek bankowy klubu (do 10-go każdego miesiąca z góry). Członkowie „Klubu 30” zostaną umieszczeni na liście klubowej (zgodnie z życzeniem), która będzie na bieżąco do wglądu zarówno w klubie jak i na stronie internetowej.

KORZYŚCI WSTĄPIENIA DO "KLUBU 30"

Baner na oficjalnej stronie internetowej BKS Lublin (ponad 1000 odwiedzin dziennie)

Informacja na oficjalnym fanpageu BeKSy

Miejsce na reklamę na obiektach BKS Lublin

Obecność na wszystkich imprezach organizowanych przez BKS Lublin (turnieje, festyny, zakończenia sezonu itp.)

Wspieranie młodych talentów piłki nożnej

Promocja każdej firmy w sposób indywidualny!

JAK WSTĄPIĆ DO "KLUBU 30"?

Najprościej jest zadzwonić lub napisać mail do jednego z przedstawicieli Zarządu BKS Lublin, by dopytać się o szczegóły.

Osoby do kontaktu:

Robert Gromysz (Prezes BKS Lublin) tel. 509 820 387 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kamil Biegaj (członek Zarządu BKS Lublin) tel. 505 167 889 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Marcin Byczek (członek Zarządu BKS Lublin) tel. 506 667 248 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PLIKI DO POBRANIA

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA (PDF)